המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
ספק משהב''ט 11010575
   
בעזרת מנוע החיפוש באתר תוכלו למצוא כל דבר בקלילות. זיכרו שרוב התאורים שלנו באנגלית ולכן כמה מילים יעזרו למצוא כל מוצר.
חיפוש של צמד המילים RTX 3080 או 32GB DDR5 5600 או I7 TRAY ימצאו את המוצר בדיוק (ועוד כמה מיותרים כמובן).
ואם חשבתם על מחשב נייד ספציפי כתבו למשל Laptop I5 SSD 16GB






המוצרים הכי נמכרים בקטגוריה - כרטיסים

סוגי המוצרים במחלקה

Gold Touch
USB3.0 to RJ45 Gigabit LAN + 3 USB 3.0 HUB...
80/82
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

Gold Touch
USB3.1 Type-C to RJ45 Gigabit LAN...
71/72
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

כרטיסים - מסודר לפי מחלקות ויצרנים

Advantech
Gigabit כרטיסי
Apple
USB to Ethernet
China
USB to Ethernet
Commell
Mini PCIe LAN
D-Link
Gigabit כרטיסי
USB to Ethernet
DELL
10Gbps כרטיסי
Delock
10Gbps כרטיסי
Gigabit כרטיסי
Edimax
10Gbps כרטיסי
Gigabit כרטיסי
Gold Touch
Gigabit כרטיסי
USB to Ethernet
Green Connection
USB to Ethernet
HP
Gigabit כרטיסי
USB to Ethernet
HPE
10Gbps כרטיסי
IBM
Gigabit כרטיסי
Intel
10Gbps כרטיסי
Gigabit כרטיסי
כרטיסי Fiber
Kanex
USB to Ethernet
Konix
USB to Ethernet
Lenovo
Gigabit כרטיסי
USB to Ethernet
Liang-Herng
USB to Ethernet
LR-LINK
10Gbps כרטיסי
Gigabit כרטיסי
Lycom
ExpressCard LAN
Gigabit כרטיסי
PCMCIA כרטיסי
Microsoft
USB to Ethernet
Myricom
10Gbps כרטיסי
Orico
Gigabit כרטיסי
QNAP
10Gbps כרטיסי
5Gbps כרטיסי
Gigabit כרטיסי
USB to Ethernet
Sedna
ExpressCard LAN
Soarland
USB to Ethernet
STLab
10Gbps כרטיסי
Gigabit כרטיסי
USB to Ethernet
TopX
USB to Ethernet
כרטיסי Fiber
TP-LINK
PCI LAN כרטיסי
Transition Networks
כרטיסי Fiber
UGREEN
USB to Ethernet
UNITEK
USB to Ethernet
Winstars
Gigabit כרטיסי
יצרנים שונים
USB to Ethernet
חלקי מחשב
חפיצים
טלפוניה ו VoIP
מדפסות וחומרים
מחשבים ניידים וטבלטים
מיתוג כבלים ומתאמים
מסכים ומקרנים
מערכות-מחשבים מושלמים
מערכות-שרתים
מערכות-שרתים ומערכי איחסון
מצלמות ואבטחה
משחקי טלויזיה
פתרונות בית חכם
ציוד הקפי
רשתות ותקשורת
תוכנה
תיקונים שרות ומעבדה
NETCARDS_chipset:
2x Realtek RTL8111H (LAN adapter, RJ-45, PCIe 1.1 x1), 1x ASMedia ASM1182e (PCIe Bridge, PCIe 2.0 x1)
Broadcom BCM5720 (LAN adapter, RJ-45)
Intel 82541PI (LAN adapter, RJ-45)
Intel 82571 (LAN adapter, RJ-45)
Intel 82574L (LAN adapter, RJ-45)
Intel 82576 (LAN adapter, RJ-45)
Intel 82580EB (LAN adapter, LC-Duplex)
Intel 82580EB (LAN adapter, RJ-45)
Intel 82599 (LAN adapter, LC-Duplex)
Intel 82599 (LAN adapter, SFP+)
Intel 82599EN (LAN adapter, SFP+)
Intel I210-AT (LAN adapter, RJ-45)
Intel I225-LM (LAN adapter, RJ-45)
Intel I225-V (LAN adapter, RJ-45)
Intel I350 (LAN adapter, LC-Duplex)
Intel I350 (LAN adapter, RJ-45)
Intel X540 (LAN adapter, RJ-45)
Intel X540-BT2 (LAN adapter, RJ-45)
Intel X550-AT2 (LAN adapter, RJ-45)
Intel XL710
Intel XL710-AM1 (LAN adapter, SFP+)
Intel XL710-BM1 (LAN adapter, QSFP+)
Intel XL710-BM1 (LAN adapter, RJ-45)
Intel XL710-BM2 (LAN adapter, QSFP+)
Intel XL710-BM2 (LAN adapter, SFP28)
Intel XXV710 (LAN adapter, SFP28)
Marvell/Aquantia AQC100S (LAN adapter, SFP+)
Marvell/Aquantia AQtion AQC107 (LAN adapter, RJ-45)
Marvell/Aquantia AQtion AQC111C (LAN adapter, RJ-45)
Marvell/Aquantia AQtion AQC113C (LAN adapter, RJ-45)
Netxen NX3031 (LAN adapter, SFP+)
Realtek (LAN adapter, RJ-45)
Realtek RTL8111G (LAN adapter, RJ-45)
Realtek RTL8111H (LAN adapter, RJ-45)
Realtek RTL8125 (LAN adapter, RJ-45)
Realtek RTL8125B (LAN adapter, RJ-45)
Realtek RTL8125B-CG (LAN adapter, RJ-45)
Realtek RTL8153 (LAN adapter, RJ-45), NEC/Renesas D720201 (USB hub, USB 3.0)
Realtek RTL8168G (LAN adapter, RJ-45)
Realtek RTL8169SC (LAN adapter, RJ-45)
Tehuti TN4010 (LAN adapter, RJ-45)
Tehuti TN4010 (LAN adapter, SFP+)
Tehuti TN9510 (LAN adapter, RJ-45)

NETCARDS_Coat:
2x2mm outer diameter

NETCARDS_Colour:
orange
white

NETCARDS_Colours:
black
black, orange, white

NETCARDS_Compatibility:
HP (ProLiant Gen5, ProLiant Gen6, ProLiant Gen7)
HP (ProLiant Gen9, ProLiant Gen10, Apollo Gen9)
Lenovo (x3100 M5, x3250 M5, x3250 M6, x3500 M4, x3500 M5, x3530 M4, x3550 M4, x3550 M5, x3630 M4, x3650 M5, x3750 M4, x3850 X6, x3950 X6, nx360 M5, sd350)
Lenovo (x3100 M5, x3250 M5, x3500 M4, x3500 M5, x3530 M4, x3550 M4, x3550 M5, x3630 M4, x3650 M4, x3650 M5, x3750 M4, x3850 X6, dx360 M4, nx360 M4, nx360 M5)
universal
various models (QNAP)

NETCARDS_Conductor:
fibreglass, 50ֲµm core diameter, 125ֲµm outer diameter

NETCARDS_Configuration:
Webinterface, configuration software (Android, iOS)

NETCARDS_Connection:
1x LC-Duplex
1x QSFP+
1x RJ-45
1x RJ-45 (screwable)
1x RJ-45, 3x USB-A 3.0 (socket)
1x SFP+
2x LC-Duplex
2x QSFP+
2x RJ-45
2x RJ-45, 1x M.2/M-Key (2280, PCIe 3.0 x2, NVMe)
2x SFP+
2x SFP28
4x LC-Duplex
4x RJ-45
4x SFP+

NETCARDS_connector:
1x LC
1x RJ-45

NETCARDS_Cooling:
passive

NETCARDS_Dimensions:
114x52x16mm (WxHxD, without bezel)
115x121x19mm (WxHxD)
118x56mm (WxH, without bezel)
119x55mm (WxH, without bezel)
125.65x68.9x20.6mm (WxHxD, without bezel)
135x111mm (WxH, without bezel)
135x69mm (WxH, without bezel)
135x69x17mm (WxHxD, without bezel)
152x101mm (WxH, without bezel)
157x69x21mm (WxHxD, without bezel)
163x111mm (WxH, without bezel)
167x111mm (WxH, without bezel)
167x68mm (WxH, without bezel)
167x69mm (WxH, without bezel)
168x69mm (WxH, without bezel)
168x69x15mm (WxHxD, without bezel)
82x62mm (WxH, without bezel)

NETCARDS_function:
switch

NETCARDS_Interface:
1x mezzanine module (PCIe 3.0 x8)
1x PCI 2.1
1x PCI 2.3
1x PCIe 1.0 x4
1x PCIe 1.1 x1
1x PCIe 2.0 x1
1x PCIe 2.0 x2
1x PCIe 2.0 x4
1x PCIe 2.0 x8
1x PCIe 2.1 x1
1x PCIe 2.1 x2
1x PCIe 2.1 x4
1x PCIe 2.1 x8
1x PCIe 3.0 x1
1x PCIe 3.0 x4
1x PCIe 3.0 x8

NETCARDS_LC plug on 2:
2

NETCARDS_Length:
1m

NETCARDS_network-connection:
5x RJ-45

NETCARDS_PoE:
1x RJ-45 PoE PD

NETCARDS_Power-supply:
Power Supply also via connection, mains connection (1x SATA 15-Pin Power plug), External power supply possible but not included
Power Supply only via connection

NETCARDS_Series:


NETCARDS_Sizes:
XS-2XL

NETCARDS_Special-features:
optional SSD-cache (1x M.2 2280 NVMe, SSD not included)
optional SSD-cache (2x M.2 2280 NVMe, SSDs not included)
optional SSD-cache (2x M.2 2280, SSDs not included)
Power Supply also via USB, firmware updates possible
VLAN, LACP, 9KB Jumboframes
VLAN, LACP, iSCSI, SNMP-management
VLAN, VXLAN, FCoE, iSCSI, PXE-Bootrom 2.0, 15.5KB Jumboframes, Wake on LAN, Intel VT-c, LACP, SR-IOV, NC-SI, SNMP-management
VLAN, VXLAN, NVGRE, 15.5KB Jumboframes, FCoE, iSCSI, Intel VT-c, SR-IOV, NC-SI, PXE-Bootrom 2.0, SNMP-management
VLAN, VXLAN, NVGRE, GENEVE, Wake on LAN, iSCSI, Intel VT-c, SR-IOV, NC-SI, PXE-Bootrom, SNMP-management
VLAN, VXLAN, Wake on LAN, 15.5KB Jumboframes, FCoE, iSCSI, Intel VT-c, PXE-Bootrom 2.0, LACP, SR-IOV, NC-SI, SNMP-management
VLAN, VXLAN, Wake on LAN, 15.5KB Jumboframes, FCoE, iSCSI, Intel VT-c, PXE-Bootrom 2.0, SR-IOV, NC-SI, SNMP-management
VLAN, Wake on LAN
VLAN, Wake on LAN, Intel VT-c, LACP
VLAN, Wake on LAN, iSCSI, Intel VT-c, NVGRE, VXLAN, SR-IOV, GENEVE, MPLS, PXE-Bootrom, SNMP-management
VLAN, Wake on LAN, iSCSI, Intel VT-c, PXE-Bootrom 2.1, LACP, SNMP-management
VLAN, Wake on LAN, iSCSI, Intel VT-c, PXE-Bootrom, LACP, SNMP-management
VLAN, Wake on LAN, iSCSI, PXE-Bootrom 2.0, SNMP-management
VLAN, Wake on LAN, PXE-Bootrom, SNMP-management, LACP
VLAN, Wake on LAN, PXE-Bootrom-socket
Wake on LAN
Wake on LAN, PXE-Bootrom, 16KB Jumboframes
Wake on LAN, PXE-Bootrom, 802.1Qav, VLAN

NETCARDS_Speeds:
5x RJ-45 (10/100/1000Base-T)

NETCARDS_Standard-values:
OM2, multimode

NETCARDS_Technology:
optical fibre Duplex

NETCARDS_Transmission:
1x LC-Duplex (10GBase-LR 1310nm 9/125ֲµm SM OS1 10km, 10GBase-LR 1310nm 9/125ֲµm SM OS2 10km)
1x LC-Duplex (10GBase-SR 850nm 50/125ֲµm MM OM3 300m)
1x QSFP+ (10G/40Gb/s)
1x RJ-45 (10/100/1000/2.5GBase-T)
1x RJ-45 (10/100/1000/2.5GBase-T, 30W PoE+, through SATA 15-Pin)
1x RJ-45 (10/100/1000Base-T)
1x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 3x USB-A 3.0 (socket, 5Gb/s)
1x RJ-45 (100/1000/10GBase-T)
1x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T)
1x RJ-45 (100/1000/2.5G/5GBase-T)
1x RJ-45 (100/1000/2.5GBase-T)
1x RJ-45 (100M/1000/2.5G/5G/10GBase-T)
1x RJ-45 (10GBase-T)
1x SFP+ (10Gb/s)
2x LC-Duplex (1000Base-SX 62.5/125ֲµm MM OM1 275m, 1000Base-SX 50/125ֲµm MM OM2 550m)
2x LC-Duplex (10GBase-SR 850nm 50/125ֲµm MM OM3 300m)
2x QSFP+ (10G/40Gb/s)
2x RJ-45 (10/100/1000/2.5GBase-T)
2x RJ-45 (10/100/1000/2.5GBase-T), 1x M.2/M-Key (2280, PCIe 3.0 x2, NVMe)
2x RJ-45 (10/100/1000Base-T)
2x RJ-45 (100/1000/10GBase-T)
2x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T)
2x RJ-45 (100/1000/2.5GBase-T)
2x SFP+ (10Gb/s)
2x SFP+ (1G/10Gb/s)
2x SFP28 (1G/10G/25Gb/s)
4x LC-Duplex (10/100/1000Base-SX 62.5/125ֲµm MM OM1 275m, 1000Base-SX 50/125ֲµm MM OM2 550m)
4x RJ-45 (10/100/1000/2.5GBase-T)
4x RJ-45 (10/100/1000Base-T)
4x RJ-45 (10/100/1000Base-T, 30W PoE+, entire 65W, through 6-Pin PCIe/4-pin molex/SATA 15-Pin)
4x RJ-45 (100/1000/10GBase-T)
4x SFP+ (1G/10Gb/s)

NETCARDS_Type:
LAN adapter, 1x mezzanine module (Type 1 Card)
LAN adapter, 1x PCI card (exchangeable bracket: full height and low profile bracket included)
LAN adapter, 1x PCI card (full height bezel)
LAN adapter, 1x PCI card (low profile bracket)
LAN adapter, 1x PCIe card (exchangeable bracket: full height and low profile bracket included)
LAN adapter, 1x PCIe card (full height bezel)
LAN adapter, 1x PCIe card (low profile bracket)
LAN adapter, USB hub, 1x PCIe card (exchangeable bracket: full height and low profile bracket included)
LAN module, 1x mezzanine module (Type 2 Card)
standalone

NETCARDS_Weight:
151g
47g
65g

NETWORKCARD_chipset:
Intel X710 (LAN adapter, RJ-45)

NETWORKCARD_Compatibility:
various models (QNAP)

NETWORKCARD_Connection:
2x RJ-45

NETWORKCARD_Interface:
1x PCIe 3.0 x4

NETWORKCARD_Power-supply:
Power Supply only via connection

NETWORKCARD_Series:


NETWORKCARD_Special-features:
VLAN, VXLAN, NVGRE, GENEVE, Wake on LAN, iSCSI, Intel VT-c, SR-IOV, NC-SI, PXE-Bootrom, SNMP-management

NETWORKCARD_Transmission:
2x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T)

NETWORKCARD_Type:
LAN adapter, 1x PCIe card (exchangeable bracket: full height and low profile bracket included)

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

משלוח עולה 45 שקלים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...