פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
מבצעים שרצים כרגע באתר וחשוב לשים לב ולנצל:

There is no U46DJ at Plonter In our databases any more
לא נמכר יותר בפלונטר U46DJ
ESI U46DJ
4-in/6-out USB mobile recording interface with two phono inputs - Specifications. - 4-in 6-out multi purpose USB audio interface - 2 phono inputs and 4 line inputs - microphone inputs with gain control - 48V phantom power for condenser microphones - direct instrument input for E.guitars (Hi-Z) with gain control - 6 line level analog outputs with separate mix output - headphone output with level control - 4 channel recording and 6 channel playback at the same time; full duplex - 4-in 6-out at 44.1 kHz / 4-in 4-out at 48 kHz - WDM, MME, ASIO, and DirectSound support - Ultimate Audio Tools software package with the full version of Tracktion - compatible with Windows XP(strongly recommend Service Pack2) - Ultimate Audio Tools; - Tracktion by Mackie : Professional recording and MIDI production - Tassman ESI by AAS : Modular software synthesizer - Ravity ESI by Luxonix : Software PCM Sound module - LFX 1310 multi FX : VST multi effector - ESI Bovbjerg Piano : grand piano sound module - ESI Atti-tube VST : High quality Guitar/Bass AMP Simulator - ESI FX pack : 7 effect processors - Bundled Third-Party Plug-Ins - Kjaerhus Audio - the classic series (7 complete VST plug ins) - AudioNerdz - Delay Lama - MDA-VST - Piano, e-Piano - Sinus - Freeverb Too - Silverspike - RoomMachine 844 - Abyss - Cushion, Exciter, Filter - PSP audioware - PSP Piano Verb - CSI - FFT, C Tuner, C Super Stereo - Steinberg - Leveler, Tools One, Externalizer - Stereo Expander - Voxengo - Stereo Touch - Smartelectronix - Supaphaser
The ESI U46DJ was removed from the site and on the 13/05/2018 and can't be bought
מוצר U46DJ אינו נמכר יותר בפלונטר מ 13/05/2018
שנה אחריות
שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...