המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
מבצעים כרגע באתר וחשוב לשים לב ולנצל:There is no BULBUL at Plonter In our databases any more
לא נמכר יותר בפלונטר BULBUL
פוקוס BULBUL
חדש בישראל. בול בול - המוצר שכבש את הולנד בסערה.100,000 יחידות נמכרו בהולנד מתחילת השנה ועכשיו זה פה. הבעיה ופתרונה: מי לא מכיר את הפיתרון של נמל התעופה סחיפול באמסטרדם לשמירת הניקיון בשרותי הגברים? הפיתרון הפשוט היא הטבעה של ציור של זבוב בתחתית האסלה. כן. זהו זה !!! למה זה טוב? מסתבר שהזכר האנושי בין שאר המנהגים המוזרים שלו אוהב לצלוף במשהו כשהוא משתין. אם ליכלוכון או פיסת נייר טואלט או השד יודע מה. ומאז שהזבוב הזה הוטבע באסלות מדווח על ירידה של 80% בזמן הניקיון של שרותי הגברים בסחיפול. אז מה יש לנו פה?6 מדבקות מיוחדות עמידות במים וחומרי ניקוי ואפילו נגד המברשת הזאת שבה אנו מנקים לפעמים את השירותים. נקו את שטח ההדבקה, הדביקו זבובון..... וזהו. כך תגרמו עונג לזוגתכם ובני ביתכם עם שירותים נקיים כתוצאה מצליפה מדויקת יותר. את הזבובים הנותרים חלקו לחברים, הדביקו במקום עבודתכם וארץ ישראל תהיה יפה ונקייה יותר
The פוקוס BULBUL was removed from the site and on the 20/10/2013 and can't be bought
מוצר BULBUL אינו נמכר יותר בפלונטר מ 20/10/2013
משלוח חינם בדואר רשום
שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...