CISCO Now!

דף הבית כתובת וטלפון פתח כרטיס לקוח תקנון ושרות מעקב הזמנות עגלת קניות Loading... הרכבת מחשב | ספק משהב''ט 11010575
Plonter is MSi official Partner Plonter Logo פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
We Accept Bitcoin ביטקוין KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC - מערכת הרכבת מחשב
רשימת חנויות יצרנים

מיין לפי: מחיר נושא יצרן

מחפשים מחשב נייד או טבלט? אנחנו הכתובת! מצאתם את אותו הדגם בדיוק ומיבוא רשמי בזול יותר? ספרו לנו וננסה לנצחם. לבחירת הנייד...
כרטיסי Fiber Zone @ Plonter

מדפים נוספים במחלקה
יצרנים מתוך המדף
מיין לפי
מקט יצרן מחיר
< כרטיסים < רשתות ותקשורת < ראשי

Trendnet
TE100-MGBFX

Mini-GBIC Multi-Mode LC Module 10/100...
שלוש שנים אחריות

260/265
D-Link
DFE-551FX

PCI Network Adapter Dual Lan Card 10/100 PCI FIBER (SC) - Up to 2KM to Switch , Vlan, Flow Control...
שנתיים אחריות

312/318
Trendnet
TE100-PCIFC

100Base Multi-Mode SC Fiber-to-PCI Adapter - SC-type Multi-Mode fiber to PCI adapter - Supports fiber connections for distances of up to 2km - IEEE 80...
שלוש שנים אחריות

320/327
D-Link
DGE-550SX

PCI Network Adapter Fiber 1000BASE-SX...
שנתיים אחריות

526/537
Infosmart
IN1006F

IN1006F 64-bit PCI 1000BASE-SX Gigabit Ethernet Card...
שלוש שנים אחריות

794/810
Trendnet
TEG-ECSX

Gigabit Fiber PCI Express Adapter...
שלוש שנים אחריות

849/866
Transition Networks
N-GSX-LC-01

N-GSX-LC-01 - The Gigabit Ethernet NIC provides a 1000BASE-SX/LX fiber port to deliver fiber optic connectivity to the desktop in fiber rich LAN envir...
אחריות לכל החיים

1139/1162
Cisco
GLC-LH-SMD

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter (Figure 1) links your switches and routers to the network. ...
שלוש שנים אחריות

1265/1291
Intel
PWLA8490MF

High-Performance 1000BASE-SX Gigabit Fiber Connections for Servers - High 1000BASE-SX performance via 64-bit PCI-X bus running up to 133 MHz - Mult...
שנה אחריות

1699/1734
Cisco
SFP-10G-LR

The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652)....
שלוש שנים אחריות

2405/2454
Intel
EXPI9400PF

Intel PRO/1000 PF Server Adapter - 1000BASE-SX PCI Express Gigabit fiber connection for servers...
שנה אחריות

2463/2513
Intel
PWLA8492MF

Intel PRO/1000 MF Dual Port Server Adapter - Two gigabit fiber server connections - 64-bit PCI-X bus running up to 133 MHz...
שנה אחריות

3639/3713
Intel
EXPI9402PF

Intel PRO/1000 Dual PF Server Adapter - Dual 1000BASE-SX PCI Express Gigabit fiber connection for servers - Single...
שנה אחריות

3755/3832
Intel
EXPI9402PF-5PK

Five Pack Intel PRO/1000 Dual PF Server Adapter - Dual 1000BASE-SX PCI Express Gigabit fiber connection for servers - המכירה בחמישיות בלבד...
שנה אחריות

16838/17182

שאלות נפוצות ותשובות:

שאלה

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

תשובה

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

שאלה

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

תשובה

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

שאלה

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

תשובה

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

שאלה

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

תשובה

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 19090 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

שאלה

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

תשובה

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

שאלה

כמה עולה משלוח ?

תשובה

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

שאלה

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

תשובה

לחצו פה

שאלה

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

תשובה

התקנון נמצא פה

 

 


ניווט באתר:
דף הבית
כתובת וטלפון
פתח כרטיס לקוח
תקנון ושרות לקוחות
עגלת קניות שלי
משלוחים,תשלום ותצוגה בפלונטר
שרותים ללקוחות פעילים:
עדכן כתובת דואל ללקוח קיים
מערכת תזכורת שם משתמש וסיסמא
מעקב הזמנות
תוספות:
הורד קובץ רקע שלנו
הפוך את פלונטר לדף הבית
סיור וירטואלי
מוזאון
תוכנית תגמול לאתרים
Plonter Mobile
מערכת הרכבת מחשב
המחשבים המוכנים שלנו
טכנולוגיות:
Powered by a Mac OS X Server
Powered by a WebDNA Software

המחירים באתר מוצגים בשקלים שלמים כתוצאה מעיגול המחיר. במקרים נדירים תיתכן אי התאמה כתוצאה מהעיגול. אתכם הסליחה

כל הסימנים המסחריים הרשומים באתר שייכים לחברות המיצרות את המוצרים הללו
All names mentions that are not products of plonter are trademarks of the relevant mentioned companies

Plonter @ D-Link Partner Program  Plonter @ ASUS Partner Program  Plonter @ MyWD Partner Program  Plonter @ HP Partner Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Intel Partner Program  Plonter @ CISCO Partner Program