WatchDogs2

דף הבית כתובת וטלפון פתח כרטיס לקוח תקנון ושרות מעקב הזמנות עגלת קניות Loading... הרכבת מחשב | ספק משהב''ט 11010575
Plonter is MSi official Partner Plonter Logo פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
We Accept Bitcoin ביטקוין KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC - מערכת הרכבת מחשב
רשימת חנויות יצרנים

מיין לפי: מחיר נושא יצרן

מחפשים מחשב נייד או טבלט? אנחנו הכתובת! מצאתם את אותו הדגם בדיוק ומיבוא רשמי בזול יותר? ספרו לנו וננסה לנצחם. לבחירת הנייד...
מתאם אופטי Zone @ Plonter

מדפים נוספים במחלקה
יצרנים מתוך המדף
מיין לפי
מקט יצרן מחיר
< אופטית < רשתות ותקשורת < ראשי

D-Link
DEM-211

GBIC LC MULTI-MODE FIBER Transceiver ...
שלוש שנים אחריות

126/129
Trendnet
TFC-1000MGB

Intelligent 1000Base-T to SFP Media Converter...
שלוש שנים אחריות

129/132
Dynamode
INTT100-TT100SC

10/100TX -100Base (SC) MM Duplex Converter ...
שנה אחריות

134/137
Dynamode
INTT100-TT100ST

10/100TX -100Base (ST) MM Duplex Converter ...
שנה אחריות

134/137
D-Link
DEM-311GT

GBIC SX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 550m, support 3.3V power) ...
שלוש שנים אחריות

144/147
D-Link
DEM-302S-BXU

GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) ...
שלוש שנים אחריות

155/158
D-Link
DEM-302S-BXD

GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) ...
שלוש שנים אחריות

160/163
Trendnet
TFC-110MST

100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC Fiber Converter...
שלוש שנים אחריות

195/199
Trendnet
TFC-110MSC

100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC Fiber Converter...
שלוש שנים אחריות

195/199
D-Link
DEM-310GT

GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) ...
שלוש שנים אחריות

207/211
Trendnet
TEG-MGBSX

Mini-GBIC Multi-Mode SX Module...
שלוש שנים אחריות

208/212
TP-LINK
TL-SM311LM

TL-SM311LM MiniGBIC Module - Multi-mode MiniGBIC module - Applied to TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2...
שלוש שנים אחריות

222/227
Trendnet
TFC-1000MGA

100/1000BASE-T to SFP Media Converter...
שלוש שנים אחריות

260/265
Trendnet
TEG-MGBS10

Mini-GBIC Single-Mode LC Module...
שלוש שנים אחריות

273/279
Trendnet
TFC-110S15

100Base-TX to 100Base-FX Single Mode SC Fiber Converter (15KM) ...
שלוש שנים אחריות

326/333
Trendnet
TFC-110S15i

Intelligent 10/100Base-TX to 100Base-FX Single Mode SC Fiber Converter...
שלוש שנים אחריות

378/386
Cisco
MFEFX1

100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver...
שנה אחריות

385/393
Trendnet
TFC-1600MM

SNMP Management Module...
שלוש שנים אחריות

391/399
Dynamode
INTT11000-TF1000SX

ממיר 10/100/1000 לג'יגה פייבר - מולטימוד ...
שנה אחריות

436/445
Dynamode
INTT11000-TF1000SX-S

ממיר 10/100/1000 לג'יגה פייבר - סינגלמוד ...
שנה אחריות

458/467
Microsens
MS100200D

SFP (GBIC) Gigabit Ethernet Transceiver 1,25GB and 1.0625GB, 850nm Multimode LC - 2 x LC - with digital diagnostic functions with detailed status info...
שנתיים אחריות

496/506
Microsens
MS100210D

SFP (GBIC) Gigabit Ethernet Transceiver 1,25GB and 1.0625GB, 1310nm single mode LC 10km - 2 x LC - with digital diagnostic functions with detailed sta...
שנתיים אחריות

546/557
Cisco
MGBSX1

LINKSYS Multimode MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver 1000 Mbps - Mini GBIC is another name of SFP, the well known small form factor ...
שנה אחריות

561/572
Cisco
MGBT1

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver...
שנה אחריות

562/573
D-Link
DEM-312GT2

GBIC LX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 2km, support 3.3V power) ...
שלוש שנים אחריות

659/672
Trendnet
TFC-15MS100

100Base-FX Multi-Mode to Single Mode SC-Type Fiber Converter...
שלוש שנים אחריות

687/701
Trendnet
TFC-1600RP

100-240V Redundant Power Supply Module - Ensure zero downtime with this hot swappable 100 ~ 240 VAC redundant power supply. Built-in over voltage and ...
שלוש שנים אחריות

692/706
D-Link
DEM-410CX

The D-Link CX4 port module provides enterprises with a highly affordable, low-latency 10-Gigabit network connection on the twin-axial copper cable. Si...
שלוש שנים אחריות

707/721
Cisco
MFELX1

Linksys by Cisco MFELX1 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver...
שנה אחריות

731/746
D-Link
DEM-431XT-DD

10GBASE-SR SFP+ Transceiver - 850nm Multi-Mode Transceiver - 300m Max Distance, Duplex LC Connector - Digital Diagnostics Monitoring (DDM) - The D-Lin...
שלוש שנים אחריות

776/792
Cisco
MGBLX1

LINKSYS MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver MGBLX1...
שנה אחריות

872/890
HP
J4858C

X121 1G SFP LC SX Transceiver - A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on...
אחריות לכל החיים על פי תקנון HP

895/913
Intel
E10GSFPSR

Intel E10GSFPSR Ethernet SFP+ SR Optics...
זמן אספקה 21 ימי עבודה - שנה אחריות

969/989
D-Link
DEM-432XT

10GbE 10GBASE-LR SFP+ Transceiver Up to 10 km ...
שלוש שנים אחריות

1086/1108
Cisco
MGBLH1

Linksys Singlemode MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver - Mini GBIC is another name of SFP, the well known small form factor pluggable...
שנה אחריות

1127/1150
Cisco
MGBBX1

Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver...
שנה אחריות

1242/1267
JUNIPER
EX-SFP-1GE-SX

SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics, 850nm for upto 550m transmission on MMF - Compatible with juniper EX3200, EX4200, EX8200, EX2200, EX4500, EX3...

1254/1280
Trendnet
TFC-1600

16-Bay Fiber Converter Chassis System...
שלוש שנים אחריות

1305/1332
IBM
46C3447

IBM SFP+ SR Transceiver...

1416/1445
Cisco
GLC-SX-MMD

1000BASE-SX short wavelength, with DOM - The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter - The 1000BASE-SX ...
שנה אחריות

1464/1494
Cisco
EHWIC-VA-DSL-A

Cisco Multimode VDSL2 and ADSL2/2+ High-Speed WAN Interface Card...
שנה אחריות

2135/2179
Cisco
SFP-10G-SR

SFP-10G-SR= - 10GBASE-SR SFP Module ...
שנה אחריות

2260/2306
HP
J9150A

X132 10G SFP+ LC SR Transceiver...
שנה אחריות

2374/2422
HP
J9731A

HP 2920 2-Port 10GbE SFP+ Module...
שנה אחריות

2664/2718
D-Link
DEM-410X

10GbE 10-Gigabit XFP Module for DGS-3600 Series ...
שלוש שנים אחריות

2851/2909
Intel
E10GSFPLR

Intel E10GSFPLR Dual Rate 10GBASE-LR SFP+ Module ...
שלוש שנים אחריות - 14 ימי עבודה אספקה

3105/3168

שאלות נפוצות ותשובות:

שאלה

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

תשובה

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

שאלה

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

תשובה

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

שאלה

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

תשובה

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

שאלה

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

תשובה

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 19090 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

שאלה

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

תשובה

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

שאלה

כמה עולה משלוח ?

תשובה

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

שאלה

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

תשובה

לחצו פה

שאלה

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

תשובה

התקנון נמצא פה

 

 


ניווט באתר:
דף הבית
כתובת וטלפון
פתח כרטיס לקוח
תקנון ושרות לקוחות
עגלת קניות שלי
משלוחים,תשלום ותצוגה בפלונטר
שרותים ללקוחות פעילים:
עדכן כתובת דואל ללקוח קיים
מערכת תזכורת שם משתמש וסיסמא
מעקב הזמנות
תוספות:
הורד קובץ רקע שלנו
הפוך את פלונטר לדף הבית
סיור וירטואלי
מוזאון
תוכנית תגמול לאתרים
Plonter Mobile
מערכת הרכבת מחשב
המחשבים המוכנים שלנו
טכנולוגיות:
Powered by a Mac OS X Server
Powered by a WebDNA Software

המחירים באתר מוצגים בשקלים שלמים כתוצאה מעיגול המחיר. במקרים נדירים תיתכן אי התאמה כתוצאה מהעיגול. אתכם הסליחה

כל הסימנים המסחריים הרשומים באתר שייכים לחברות המיצרות את המוצרים הללו
All names mentions that are not products of plonter are trademarks of the relevant mentioned companies

Plonter @ D-Link Partner Program  Plonter @ ASUS Partner Program  Plonter @ MyWD Partner Program  Plonter @ HP Partner Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Intel Partner Program  Plonter @ CISCO Partner Program