choose-your-adventure

דף הבית כתובת וטלפון פתח כרטיס לקוח תקנון ושרות מעקב הזמנות עגלת קניות Loading... הרכבת מחשב | ספק משהב''ט 11010575
Plonter is MSi official Partner Plonter Logo פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
We Accept Bitcoin ביטקוין KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC - מערכת הרכבת מחשב
רשימת חנויות יצרנים

מיין לפי: מחיר נושא יצרן

מחפשים מחשב נייד או טבלט? אנחנו הכתובת! מצאתם את אותו הדגם בדיוק ומיבוא רשמי בזול יותר? ספרו לנו וננסה לנצחם. לבחירת הנייד...
Media Converters Zone @ Plonter

מדפים נוספים במחלקה
יצרנים מתוך המדף
מיין לפי
מקט יצרן מחיר
< אופטית < רשתות ותקשורת < ראשי

Advice
AD-F802st

10/100M external media converter MM 2KM (ST) - The media converter transforms the transmission media of Ethernet signal from CAT5 to optical fiber. It...
שנה אחריות

187/191
Dynamode
INTT100-TT100SC-SM

Single mode 10/100 SC Duplex Media converter ...
שנה אחריות

225/230
D-Link
DMC-300SC

100BaseTX to 100BaseFX Media Converter with SC Fibre Connector (Multimode 1300nm) - up to 2km ...
שנתיים אחריות

252/257
D-Link
DMC-515SC

Media Converter Module Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (15km, SC) ...
שנתיים אחריות

324/331
TP-LINK
MC200CM

MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter - Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z - Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for...
שלוש שנים אחריות

344/351
D-Link
DMC-700SC

Media Converter Module 1000BASE-SX fiber to 1000BASE-T copper (up to 550 meters)...
שנתיים אחריות

425/434
D-Link
DMC-810SC

Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) ...
שנתיים אחריות

667/681
MOXA
ME51-M-ST

10/100BaseTxto 100BaseFx media converter, multi mode, ST type fiber, w/110VAC(220VAC) PWR adapter - ME Fast-Ethernet-ME 51-Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

898/916
MOXA
ME51-M-SC

10/100BaseTxto 100BaseFx media converter, multi mode, SC type fiber, w/ 110VAC (220VAC)PWR adapter - ME Fast-Ethernet-ME 51-Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

898/916
MOXA
IMC-21-M-ST

Entry-level Industrial Media Converter, multi mode, ST, -10 to 60°C - ME Fast-Ethernet-IMC-21-Multi, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

973/993
MOXA
IMC-21-M-SC

Entry-level Industrial Media Converter, multi mode, SC, -10 to 60°C - ME Fast-Ethernet-IMC-21-Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

973/993
MOXA
IMC-21A-M-SC

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, SC connector, -10 to 60 °C_x000D_ - ME Fast-Ethernet IMC-21 Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

973/993
MOXA
IMC-21A-M-ST

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, ST connector, -10 to 60 °C - ME Fast-Ethernet IMC-21 Multi, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

973/993
MOXA
IMC-21A-M-ST-T

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, ST connector, -40 to 75 °C - ME Fast-Ethernet IMC-21 Multi, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1263/1289
MOXA
IMC-21A-M-SC-T

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, SC connector, -40 to 75 °C_x000D_ - ME Fast-Ethernet IMC-21 Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1263/1289
MOXA
IMC-101-M-SC

Industrial Media Converter, multi mode, SC, 0 to 60°C - ME Fast-Ethernet-IMC-101-Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1304/1331
MOXA
IMC-101-M-ST

Industrial Media Converter, multi mode, ST, 0 to 60°C - ME Fast-Ethernet-IMC-101-Multi, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1304/1331
MOXA
IMC-21-S-SC

Entry-level Industrial Media Converter, single mode, SC, -10 to 60°C - ME Fast-Ethernet-IMC-21-Single, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1533/1564
MOXA
IMC-21A-S-SC

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single mode, SC connector, -10 to 60 °C - ME Fast-Ethernet IMC-21 Single, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1642/1676
MOXA
ME51-S-SC

10/100BaseTxto 100BaseFx media converter, single mode, SC type fiber, w/110VAC(220VAC) PWR adapter - ME Fast-Ethernet-ME 51-Single, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1698/1733
ORING
IGMC-1011GF-SS-SC

Industrial Gigabit Ethernet to fiber media converter with 1x10/100/1000Base-T(X) and 1x1000Base-LX, single-mode, 10Km/1310nm, SC connector...
הזמנה מיוחדת

1718/1753
ORing
IGMC-1011GF-MM-SC

Industrial Gigabit Ethernet to fiber media converter with 1x10/100/1000Base-T(X) and 1x1000Base-SX, multi-mode, 550m/850nm, SC connector...
הזמנה מיוחדת

1718/1753
MOXA
IMC-101-M-ST-T

Industrial Media Converter, multi mode, ST, -40 to 75°C - ME Fast-Ethernet-IMC-101-Multi, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1830/1867
MOXA
IMC-101-M-SC-T

Industrial Media Converter, multi mode, SC, -40 to 75°C - ME Fast-Ethernet-IMC-101-Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1830/1867
MOXA
IMC-101-S-SC

Industrial Media Converter, single mode, SC, 40 km, 0 to 60°C - ME Fast-Ethernet-IMC-101-Single, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2112/2155
MOXA
IMC-21A-S-SC-T

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single mode, SC connector, -40 to 75 °C - ME Fast-Ethernet IMC-21 Single, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2132/2176
MOXA
IMC-101G

Industrial Giga Media Converter, 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 to 60°C - ME Giga-Ethernet-IMC-101G-Giga-SFP...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2409/2458
MOXA
IMC-101-S-SC-T

Industrial Media Converter, single mode, SC, 40 km, -40 to 75°C - ME Fast-Ethernet-IMC-101-Single, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2492/2543
MOXA
IMC-P101-M-SC

Industrial PoE Media Converter, multi mode, SC connector - ME Fast-Ethernet IMC-P101 Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2658/2712
MOXA
IMC-101G-T

Industrial Giga Media Converter, 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, -40 to 75°C - ME Giga-Ethernet-IMC-101G-Giga-SFP...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2803/2860
MOXA
IMC-P101-M-ST

Industrial PoE Media Converter, multi mode, ST connector - ME Fast-Ethernet IMC-P101 Multi, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2899/2958
MOXA
PTC-101-M-LC-HV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with LC connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3058/3120
MOXA
PTC-101-M-LC-LV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with LC connector, dual redundant power inputs (20-70 VDC), -40 to 85°C operating t...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3058/3120
MOXA
PTC-101-M-SC-HV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with SC connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3058/3120
MOXA
PTC-101-M-SC-LV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with SC connector, dual redundant power inputs (20-70 VDC), -40 to 85°C operating t...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3058/3120
MOXA
PTC-101-M-ST-HV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with ST connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3058/3120
MOXA
PTC-101-M-ST-LV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with ST connector, dual redundant power inputs (20-70 VDC), -40 to 85°C operating t...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3058/3120
Perle
S-1000MM-M2SC05

Gigabit Ethernet Fiber to Fiber Stand-Alone Media Converter, 1000Base-SX 850nm multimode (SC) [550 m/1804 ft.] to 1000Base-SX 850nm multimode (SC) [55...
הזמנה מיוחדת

3142/3206
Perle
S-1000MM-M2LC05

Gigabit Ethernet Fiber to Fiber Stand-Alone Media Converter, 1000Base-SX 850nm multimode (LC) [550 m/1804 ft.] to 1000Base-SX 850nm multimode (LC) [55...
הזמנה מיוחדת

3142/3206
MOXA
IMC-P101-M-SC-T

Industrial PoE Media Converter, multi mode, SC connector, -40 to 75°C - ME Fast-Ethernet IMC-P101 Multi, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3307/3374
MOXA
IMC-P101-S-SC

Industrial PoE Media Converter, single mode, SC connector - ME Fast-Ethernet IMC-P101 Single, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3693/3768
MOXA
IMC-P101-M-ST-T

Industrial PoE Media Converter, multi mode, ST connector, -40 to 75°C - ME Fast-Ethernet IMC-P101 Multi, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3907/3987
MOXA
IMC-P101-S-ST

Industrial PoE Media Converter, single mode, ST connector - ME Fast-Ethernet IMC-P101 Single, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4024/4106
MOXA
PTC-101-S-LC-HV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single-mode with LC connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4225/4311
MOXA
PTC-101-S-LC-LV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single-mode with LC connector, dual redundant power inputs (20-70 VDC), -40 to 85°C operating ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4225/4311
MOXA
PTC-101-S-SC-HV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single-mode with SC connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4225/4311
MOXA
PTC-101-S-SC-LV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single-mode with SC connector, dual redundant power inputs (20-70 VDC), -40 to 85°C operating ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4225/4311
MOXA
PTC-101-S-ST-HV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single-mode with ST connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4225/4311
MOXA
PTC-101-S-ST-LV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single-mode with ST connector, dual redundant power inputs (20-70 VDC), -40 to 85°C operating ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4225/4311
MOXA
PTC-101-M12-S-SC-LV-T

Industrial Media Converter, M12 connector, single mode, SC connector, 20-72 VDC, -40 to 85°C - ME Fast-Ethernet PTC-101 Single, SC, LV...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4404/4494
MOXA
PTC-101-M12-S-ST-LV-T

Industrial Media Converter, M12 connector, single mode, ST connector, 20-72 VDC, -40 to 85°C - ME Fast-Ethernet PTC-101 Single, ST, LV...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4404/4494
MOXA
IMC-P101-S-SC-T

Industrial PoE Media Converter, single mode, SC connector, -40 to 75°C - ME Fast-Ethernet IMC-P101 Single, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4625/4719
MOXA
IMC-P101-S-ST-T

Industrial PoE Media Converter, single mode, ST connector, -40 to 75°C - ME Fast-Ethernet IMC-P101 Single, ST...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

5453/5564
MOXA
IMC-101-S-SC-80

Industrial Media Converter, single mode, SC, 80 km, 0 to 60°C - ME Fast-Ethernet-IMC-101-Single 80, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

7931/8093
MOXA
IMC-101-S-SC-80-T

Industrial Media Converter, single mode, SC, 80 km, -40 to 75°C - ME Fast-Ethernet-IMC-101-Single 80, SC...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

8276/8445

שאלות נפוצות ותשובות:

שאלה

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

תשובה

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

שאלה

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

תשובה

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

שאלה

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

תשובה

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

שאלה

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

תשובה

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 19076 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

שאלה

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

תשובה

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

שאלה

כמה עולה משלוח ?

תשובה

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

שאלה

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

תשובה

לחצו פה

שאלה

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

תשובה

התקנון נמצא פה

 

 


ניווט באתר:
דף הבית
כתובת וטלפון
פתח כרטיס לקוח
תקנון ושרות לקוחות
עגלת קניות שלי
משלוחים,תשלום ותצוגה בפלונטר
שרותים ללקוחות פעילים:
עדכן כתובת דואל ללקוח קיים
מערכת תזכורת שם משתמש וסיסמא
מעקב הזמנות
תוספות:
הורד קובץ רקע שלנו
הפוך את פלונטר לדף הבית
סיור וירטואלי
מוזאון
תוכנית תגמול לאתרים
Plonter Mobile
מערכת הרכבת מחשב
המחשבים המוכנים שלנו
טכנולוגיות:
Powered by a Mac OS X Server
Powered by a WebDNA Software

המחירים באתר מוצגים בשקלים שלמים כתוצאה מעיגול המחיר. במקרים נדירים תיתכן אי התאמה כתוצאה מהעיגול. אתכם הסליחה

כל הסימנים המסחריים הרשומים באתר שייכים לחברות המיצרות את המוצרים הללו
All names mentions that are not products of plonter are trademarks of the relevant mentioned companies

Plonter @ D-Link Partner Program  Plonter @ ASUS Partner Program  Plonter @ MyWD Partner Program  Plonter @ HP Partner Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Intel Partner Program  Plonter @ CISCO Partner Program