QNAP Now!

דף הבית כתובת וטלפון פתח כרטיס לקוח תקנון ושרות מעקב הזמנות עגלת קניות Loading... הרכבת מחשב | ספק משהב''ט 11010575
Plonter is MSi official Partner Plonter Logo פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
We Accept Bitcoin ביטקוין KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC - מערכת הרכבת מחשב
רשימת חנויות יצרנים

מיין לפי: מחיר נושא יצרן

מחפשים מחשב נייד או טבלט? אנחנו הכתובת! מצאתם את אותו הדגם בדיוק ומיבוא רשמי בזול יותר? ספרו לנו וננסה לנצחם. לבחירת הנייד...
כבלים ומחברים Zone @ Plonter

חיפוש מוצרים במחלקה על פי קריטריונים
יצרנים שונים
CORJ45

RJ45 M CONNECTOR - מחבר זכר לחיבור כבל רשת ...
שנה אחריות

5/5
יצרנים שונים
CORJ45S

RJ45 Male CONNECTOR - Shilded - מחבר זכר לחיבור כבל רשת ...
שנה אחריות

5/5
יצרנים שונים
CRTBT1

1M 10/100Base-T cable CAT5e RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

11/11
LMS DATA
CAT6-025-BLK

CAT6 FTP - 25cm - Black ׀ Colorful LAN cables Series...

12/12
LMS DATA
CAT6-025-YEL

CAT6 FTP - 25cm - Yellow ׀ Colorful LAN cables Series...

12/12
LMS DATA
CAT6-025-GRN

CAT6 FTP - 25cm - Green ׀ Colorful LAN cables Series...

12/12
LMS DATA
CAT6-03-BLK

CAT6 FTP - 30cm - Black ׀ Colorful LAN cables Series...

12/12
LMS DATA
CAT6-025-PRP

CAT6 FTP - 25cm - Purple ׀ Colorful LAN cables Series...

12/12
LMS DATA
CAT6-025-RED

CAT6 FTP - 25cm - Red ׀ Colorful LAN cables Series...

12/12
LMS DATA
CAT6-010-ORG

CAT6 FTP - 1M - ORANGE ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-010-GRN

CAT6 FTP - 1M - GREEN ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-010-GRY

CAT6 FTP - 1M - GREY ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-010-VLT

CAT6 FTP - 1M - VIOLET ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-010-RED

CAT6 FTP - 1M - RED ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-003-YLW

CAT6 FTP -0.30M - YELLOW ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-003-PRP

CAT6 FTP -0.30M - Purple ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-05-BLK

CAT6 FTP - 50cm - Black ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-003-GRN

CAT6 FTP - 0.30M - GREEN ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-003-ORG

CAT6 FTP - 0.30M - ORANGE ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-003-VLT

CAT6 FTP -0.30M - VIOLET ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-003-BLU

CAT6 FTP -0.30M - BLUE ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-003-RED

CAT6 FTP - 0.30M - RED ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-010-BLU

CAT6 FTP - 1M - BLUE ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-003-GRY

CAT6 FTP -0.30M - GREY ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-010-PRP

CAT6 FTP - 1M - Purple ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
LMS DATA
CAT6-010-YLW

CAT6 FTP - 1M - YELLOW ׀ Colorful LAN cables Series...

14/14
יצרנים שונים
CRTBT05G

50cm 10/100/1000 Base-T cable (CAT6) RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

16/16
LMS DATA
CAT6-005-ORG

CAT6 FTP - 0.50M - ORANGE ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
LMS DATA
CAT6-005-VLT

CAT6 FTP -0.50M - VIOLET ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
LMS DATA
CAT6-005-RED

CAT6 FTP - 0.50M - RED ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
LMS DATA
CAT6-005-BLU

CAT6 FTP -0.50M - BLUE ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
LMS DATA
CAT6-005-GRN

CAT6 FTP - 0.50M - GREEN ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
LMS DATA
CAT6-1-BLK

CAT6 FTP - 1m - Black ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
LMS DATA
CAT6-005-YLW

CAT6 FTP -0.50M - YELLOW ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
LMS DATA
CAT6-005-PRP

CAT6 FTP -0.50M - Purple ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
LMS DATA
CAT6-005-GRY

CAT6 FTP -0.50M - GREY ׀ Colorful LAN cables Series...

16/16
יצרנים שונים
STBT1

1M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

17/17
יצרנים שונים
STBT2

2M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

17/17
יצרנים שונים
CRTBT2

2M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

20/20
יצרנים שונים
CRLP3

3m laplink PARALLEL D25-D25 M/M - כבל להעברת נתונים זכר זכר ...

20/20
יצרנים שונים
CRTBT3

3M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

20/20
LMS DATA
CAT6-030-GRN

CAT6 FTP - 3M - GREEN ׀ Colorful LAN cables Series...

21/21
LMS DATA
CAT6-030-GRY

CAT6 FTP - 3M - GREY ׀ Colorful LAN cables Series...

21/21
LMS DATA
CAT6-030-RED

CAT6 FTP - 3M - RED ׀ Colorful LAN cables Series...

21/21
LMS DATA
CAT6-030-VLT

CAT6 FTP - 3M - VIOLET ׀ Colorful LAN cables Series...

21/21
LMS DATA
CAT6-030-YLW

CAT6 FTP - 3M - YELLOW ׀ Colorful LAN cables Series...

21/21
LMS DATA
CAT6-030-ORG

CAT6 FTP - 3M - ORANGE ׀ Colorful LAN cables Series...

21/21
יצרנים שונים
ADRJ45FF

RJ45 Female Female connector - מתאם נקבה נקבה לכבל רשת - שימושי לחיבור 2 כבלי רשת...
שנה אחריות

21/21
LMS DATA
CAT6-030-PRP

CAT6 FTP - 3M - Purple ׀ Colorful LAN cables Series...

21/21
LMS DATA
CAT6-2-BLK

CAT6 FTP - 2m - Black ׀ Colorful LAN cables Series...

22/22
LMS DATA
CAT6-015-BLU

CAT6 FTP - 1.5M - BLUE ׀ Colorful LAN cables Series...

23/23
יצרנים שונים
CRTBT5

5M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

24/24
China
CAT7-0025-GRY

25cm CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray - Golden Connectors...

24/25
יצרנים שונים
CRLP5

5m laplink PARALLEL D25-D25 M/M - כבל להעברת נתונים זכר זכר ...

24/25
LMS DATA
CAT6-020-RED

CAT6 FTP - 2M - RED ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
LMS DATA
CAT6-020-VLT

CAT6 FTP - 2M - VIOLET ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
LMS DATA
CAT6-020-YLW

CAT6 FTP - 2M - YELLOW ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
LMS DATA
CAT6-020-BLU

CAT6 FTP - 2M - BLUE ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
LMS DATA
CAT6-020-WHT

CAT6 FTP -2M - WHITE ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
LMS DATA
CAT6-020-ORG

CAT6 FTP - 2M - ORANGE ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
LMS DATA
CAT6-020-GRY

CAT6 FTP - 2M - GREY ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
LMS DATA
CAT6-020-GRN

CAT6 FTP - 2M - GREEN ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
LMS DATA
CAT6-020-PRP

CAT6 FTP - 2M - Purple ׀ Colorful LAN cables Series...

26/27
יצרנים שונים
STBT5

5M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

27/28
LMS DATA
CAT6-3-BLK

CAT6 FTP - 3m - Black ׀ Colorful LAN cables Series...

27/28
China
CAT7-0050-GRY

50cm CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

27/28
יצרנים שונים
CRRS9FF3

3m 9 pin CABLE F\F (RS232) - Lap Link (Twisted Pair)...

30/31
יצרנים שונים
ADRJ45FFS

RJ45 Female Female connector - Shilded - מתאם נקבה נקבה לכבל רשת - שימושי לחיבור 2 כבלי רשת...
שנה אחריות

30/31
יצרנים שונים
CRRS9FF

1.8M DB9 serial RS232 9pin cable F/F - Twisted - מוצלב...

31/32
China
CAT7-0100-GRY

1m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

33/34
יצרנים שונים
STBT3

3M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

34/35
יצרנים שונים
CR9FF

1.8M DB9 serial RS232 9pin cable F/F...

35/36
LMS DATA
CAT6-050-GRN

CAT6 FTP - 5M - GREEN ׀ Colorful LAN cables Series...

37/38
China
CAT7-0150-GRY

1.5m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

37/38
LMS DATA
CAT6-050-GRY

CAT6 FTP - 5M - GREY ׀ Colorful LAN cables Series...

38/39
LMS DATA
CAT6-050-ORG

CAT6 FTP - 5M - ORANGE ׀ Colorful LAN cables Series...

38/39
LMS DATA
CAT6-050-RED

CAT6 FTP - 5M - RED ׀ Colorful LAN cables Series...

38/39
LMS DATA
CAT6-050-VLT

CAT6 FTP - 5M - VIOLET ׀ Colorful LAN cables Series...

38/39
LMS DATA
CAT6-050-YLW

CAT6 FTP - 5M - YELLOW ׀ Colorful LAN cables Series...

38/39
LMS DATA
CAT6-5-BLK

CAT6 FTP - 5m - Black ׀ Colorful LAN cables Series...

38/39
LMS DATA
CAT6-050-PRP

CAT6 FTP - 5M - Purple ׀ Colorful LAN cables Series...

38/39
China
CAT7-0200-GRY

2m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

38/39
יצרנים שונים
STBT10

10M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

45/46
China
CAT7-0300-GRY

3m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

50/51
יצרנים שונים
CRTBT10G

10M 10/100/1000 Base-T cable (CAT6) RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

52/53
LMS DATA
CAT6-100-GRN

CAT6 FTP - 10M - GREEN ׀ Colorful LAN cables Series...

63/64
LMS DATA
CAT6-100-GRY

CAT6 FTP - 10M - GREY ׀ Colorful LAN cables Series...

63/64
LMS DATA
CAT6-100-ORG

CAT6 FTP - 10M - ORANGE ׀ Colorful LAN cables Series...

63/64
LMS DATA
CAT6-100-RED

CAT6 FTP - 10M - RED ׀ Colorful LAN cables Series...

63/64
LMS DATA
CAT6-100-VLT

CAT6 FTP - 10M - VIOLET ׀ Colorful LAN cables Series...

63/64
LMS DATA
CAT6-100-YLW

CAT6 FTP - 10M - YELLOW ׀ Colorful LAN cables Series...

63/64
China
CAT7-0500-GRY

5m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

64/65
יצרנים שונים
CRTBT10

10M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

68/69
יצרנים שונים
CRTBT15

15M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

69/70
יצרנים שונים
STBT15

15M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

74/76
יצרנים שונים
CRTBTC15M

15M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

74/76
יצרנים שונים
ADB0039C

RJ-45 male to RJ-45 Female FOR SUN/CISCO to ACS...

78/80
China
CAT7-1000-GRY

10m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

90/92
LMS DATA
CAT6-150-VLT

CAT6 FTP - 15M - VIOLET ׀ Colorful LAN cables Series...

91/93
LMS DATA
CAT6-150-ORG

CAT6 FTP - 15M - ORANGE ׀ Colorful LAN cables Series...

91/93
LMS DATA
CAT6-150-GRN

CAT6 FTP - 15M - GREEN ׀ Colorful LAN cables Series...

91/93
LMS DATA
CAT6-150-GRY

CAT6 FTP - 15M - GREY ׀ Colorful LAN cables Series...

91/93
יצרנים שונים
CRTBT15G

15M 10/100/1000 Base-T cable (CAT6) RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

92/94
יצרנים שונים
CRTBT20

20M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

96/98
יצרנים שונים
STBT20

20M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

105/107
Diamond
FXR100

Diamond USB 2.0 PC to PC file transfer device - Acts like USB Laplink cable but without the need to install drivers from CD. All necessary drivers and...
שנה אחריות

106/108
יצרנים שונים
CR915

15M DB9 serial RS232 9pin Male to PS/2...

109/111
יצרנים שונים
CRTBT30G

30M 10/100/1000 Base-T cable (CAT6) RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

112/114
UNITEK
Y-3501

USB3.0 Data shearing cable - Share data between 2 PCs at speeds up to 130 MB/s - USB 2.0 compatible - Cable length 2m...
שנה אחריות

112/114
יצרנים שונים
CORJ45-100

100 * RJ45 M CONNECTOR - מחבר זכר לחיבור כבל רשת ...
שנה אחריות

122/124
China
CAT7-1500-GRY

15m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

125/128
יצרנים שונים
CTBT30

30M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

130/133
יצרנים שונים
STBT25

25M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

133/136
CIsco
CAB-CONSOLE-RJ45

1.8m (6 ft.) Cisco Console Cable RJ45-to-DB9 - Cisco Original...

139/142
יצרנים שונים
STBT30

30M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors Twisted between 2 computer - כבל רשת מוצלב לחיבור בין שני מחשבים...

141/144
Sedna
SE-USB-DCD-01

SEDNA™ USB 2.0 Data Copy Dongle...
שנה אחריות

142/145
יצרנים שונים
CRTBT25

25M 10/100Base-T cable RJ-45 Connectors - computer to hub - כבל רשת לחיבור בין מחשב להאב...

147/150
Luggar
GLAN100MCAT5e

100m CAT5e FTP 24AWG Solid Roll...

149/152
China
CAT7-2000-GRY

20m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

154/157
יצרנים שונים
GLAN100MCAT6NS

100M Giga Ethernet cable CAT6 (250Mhz) not shilded כבל לגישורים ולא לתשתית .ללא מחברים כבל בלבד...

167/170
Luggar
GLAN100MCAT5eS

100m CAT5e FTP 26AWG Stranded (Flexible) ROLL...

171/174
China
CAT7-2500-GRY

25m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

205/209
China
CAT7-3000-GRY

30m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

243/248
MCT
KM-6003

USB Link Solution / USB 2.0 Magic Switch PC to PC or PC to Android...
שנה אחריות

250/255
יצרנים שונים
GLAN100MCAT6

100M Giga Ethernet cable CAT6 (250Mhz) כבל לתשתיות .ללא מחברים כבל בלבד...

289/295
יצרנים שונים
CORJ45S-100

100 * RJ45 M CONNECTOR - Shilded - מחבר זכר לחיבור כבל רשת ...
שנה אחריות

305/311
MCT
KM-6002

USB Link Solution / USB 2.0 Magic Switch PC to PC or PC to Mac...
שנה אחריות

307/313
China
CAT7-4000-GRY

40m CAT7 FTP Cable Male/Male - Gray...

310/316
יצרנים שונים
RG59-100

100M Coax 70om RG59 Cable...

326/333
D-Link
DEM-CB50

50cm cable suitable for the organization based on the Stack Series Switches DGS-3120 or to interconnect the switches with 10G CX4 ports. It is equippe...

394/402
יצרנים שונים
DataLink-600

100m Cat7 Shielded red cable for infrastructure - RED...

440/449
D-Link
DEM-CB100

1m cable suitable for the organization based on the Stack Series Switches DGS-3120 or to interconnect the switches with 10G CX4 ports. It is equipped ...

443/452
יצרנים שונים
GLAN100MCAT7

100M Indoor Giga Ethernet cable CAT7 Indoor כבל לגישורים ולא לתשתית .ללא מחברים כבל בלבד...

515/526
iTwin
iTwin

iTwin wireless Data transfer solution for secure data transfer between 2 computers over the net. Look at the Mfg. site for more information. The produ...
שנה אחריות

596/608
HES
G54-00603-Black-100m

100m Optic Fibre 50/125μm Multimode OM3 - GXX-XXX03 Series - Black - HES G52-00603 MTD 6x50/125μ ANSI/TIA-568-C.3 ISO/IEC-11801 OM3 ARMORED ...

980/1000
HES
G54-00603-Black-200m

200m Optic Fibre 50/125μm Multimode OM3 - GXX-XXX03 Series - Black - HES G52-00603 MTD 6x50/125μ ANSI/TIA-568-C.3 ISO/IEC-11801 OM3 ARMORED ...

1830/1867

.