WatchDogs2
פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
We Accept Bitcoin KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC
MOXA MOXA MOXA MOXA MOXA MOXA MOXA MOXA I

MOXA
מוצרי MOXA לפי מדפים באתר

.
EDS-G205-1GTXSFP-T
5G-port full Gigabit unmanaged Ethernet switches...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1533/1564
NPort-6650-16
16 ports RS-232/422/485 secure device server, 100V~240VAC - Terminal Server-NPort 6000-16 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6031/6154
DE-311
1 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 female, 15KV ESD 110V or 230V - Device Server-DE-300 series-1 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

780/796
IKS-6726-2GTXSFP-48-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6705/6842
IKS-6726-2GTXSFP-HV-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

5165/5270
IKS-6728-4GTXSFP-24-24-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

9336/9527
IKS-6728-4GTXSFP-48-48-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

9336/9527
IKS-6726-2GTXSFP-24-24-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

7994/8157
IKS-6728-4GTXSFP-HV-HV-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

7784/7943
IKS-6728-4GTXSFP-24-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

8055/8219
IKS-6726-2GTXSFP-24-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6705/6842
IKS-6726-2GTXSFP-48-48-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

7994/8157
IKS-6728-4GTXSFP-HV-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6508/6641
IKS-6728-4GTXSFP-48-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

8055/8219
IKS-6726-2GTXSFP-HV-HV-T
Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6441/6572
EDS-205A-M-SC-T
Unmanaged switch with 4 10/100BastT(X) ports, and 1 100BaseFX multi-mode port with SC connector , -40- 75? - EDS Unmanaged EDS-200A 5-port T...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1153/1177
NPort-5650I-8-DTL
8-port desktop lite device server, 2 10/100M Ethernet, RS-232/422/485 DB9 Isolation, 12-48VDC, 0-60?_x000D_ - Device Server NPort 5600-DT 8 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6364/6494
NPort-5650-16-T
16 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, RJ-45 8pin, 15KV ESD, 100V or 240V, -40~75?_x000D_ - Device Server NPort 5000 16 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

7904/8065
NPort-5650-8-DTL
8-port desktop lite device server, 2 10/100M Ethernet, RS-232/422/485 DB9, 12-48VDC, 0-60?_x000D_ - Device Server NPort 5600-DT 8 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4080/4163
CBL-M68M9x8-100
Cable/CBL-M68M9x8-100(SCSI VHDCI 68 male to 8-port DB9 male connection) - Multiport Serial Board (MSB)-Option-8 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

311/317
CBL-M68M25x8-100
Cable/CBL-M68M25x8-100 (SCSI VHDCI 68 male to 8-port DB25 male connection) - Multiport Serial Board (MSB)-Option-8 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

318/324
UPort-1150I
1 port USB-to-Serial Hub, RS-232/422/485, w/ Isolation - USB-to-Serial-UPort-1 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

973/993
UPort-204
4 Port entry-level USB Hub, w/ adapter - USB-USB Hub-4 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

946/965
UPort-1150
1 port USB-to-Serial Hub, RS-232/422/485 - USB-to-Serial-UPort-1 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

573/585
UPort-207
7 Port entry-level USB Hub, w/ adapter - USB-USB Hub-7 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1152/1176
UPort-1610-8
8 Port USB-to-Serial Hub, EU Plug, RS-232 - USB-to-Serial-UPort-8 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1850/1888
UPort-1250
2 Port USB-to-Serial Hub, RS-232/422/485 - USB-to-Serial-UPort-2 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

828/845
UPort-2410
4 port USB-to-Serial Converter, RS-232 - USB-to-Serial-UPort-2 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1063/1085
UPort-1250I
2 Port USB-to-Serial Hub, EU Plug, RS-232/422/485, w/ Isolation - USB-to-Serial-UPort-2 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1477/1507
UPort-404
4 Port industrial-grade USB Hub, w/ adapter - USB-USB Hub-4 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1360/1388
UPort-1650-8
8 Port USB-to-Serial Hub, EU Plug, RS-232/422/485 - USB-to-Serial-UPort-8 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2803/2860
UPort-1650-16
16 Port USB-to-Serial Hub, EU Plug, RS-232/422/485 - USB-to-Serial-UPort-16 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4797/4895
UPort-1410
4 Port USB-to-Serial Hub, RS-232 - USB-to-Serial-UPort-4 Port - optional 2 KV isolation...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1195/1219
UPort-1610-16
16 Port USB-to-Serial Hub, EU Plug, RS-232 - USB-to-Serial-UPort-16 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3458/3529
UPort-1130I
1 port USB-to-Serial Hub, RS-422/485, w/ Isolation - USB USB-to-Serial 1 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

739/754
UPort-407-T-w/o-Adapter
7 Port industrial-grade USB Hub, w/o adapter, Wide Temperature - USB-USB Hub-7 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2064/2106
UPort-407
7 Port industrial-grade USB Hub, w/ adapter - USB-USB Hub-7 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1622/1655
UPort-2210
2 port USB-to-Serial Converter, RS-232 - USB-to-Serial-UPort-2 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

808/824
UPort-1450
4 Port USB-to-Serial Hub, RS-232/422/485 - USB-to-Serial-UPort-4 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1726/1761
UPort-1450I
4 Port USB-to-Serial Hub, EU Plug, RS-232/422/485, w/ Isolation - USB-to-Serial-UPort-4 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

2926/2986
PAK-Magnet
magnets for 4/8 Ports UPort - Accessory-HA-Other...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

34/35
UPort-404-T-w/o-Adapter
4 Port industrial-grade USB Hub, w/o adapter, Wide Temperature - USB-USB Hub-4 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1698/1733
UPort-1130
1 Port USB-to-Serial Adaptor, RS-422/485 - USB-to-Serial-UPort-1 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

386/394
UPort-1110
1 Port USB-to-Serial Adaptor, RS-232 - USB-to-Serial-UPort-1 Port...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

207/211
CP-168EL-A-wo-Cable
8 port PCIe Board,w/o Cable, RS-232, Low Profile - Multiport Serial Board (MSB) Smartio PCI Express...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

1063/1085
AWK-3121-EU
IEEE802.11a/b/g Wireless AP/Bridge/Client, EU band, 0 to 60°C - Wireless Access point-Industrial in-door AP-802.11a/b/g...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3251/3317
ICS-G7826-8GSFP-4GTXSFP-2XG-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 12 10/100/1000BaseT(X) ports, 8 100/1000BaseSFP slots, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

50189/51213
ICS-G7528-8GSFP-4GTXSFP-4XG-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 12 10/100/1000BaseT(X) ports, 8 100/1000BaseSFP slots, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

57795/58974
ICS-G7826-20GSFP-4GTXSFP-2XG-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 100/1000BaseSFP slots, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 2 10GbE SFP+...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

50189/51213
AWK-3131-EU
IEEE802.11a/g/b/n AP/Bridge/AP Client, EU band, 0 to 60°C - Wireless Access point Industrial in-door AP 802.11n...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6440/6571
ICS-G7528-20GSFP-4GTXSFP-4XG-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 100/1000BaseSFP slots, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 4 10GbE SFP+...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

57795/58974
RNAS-1201-T
Network-attached storage with 2 M12 Gigabit PoE+ LAN ports, and -40 to 70°C temperature tolerance (operating) - Storage RNAS-1000 Wide Temp....
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

9719/9917
SFP-10GLRLC
SFP+ module with 1 10GBase-LR port for 10 km transmission, LC connector, 0 to 60°C operating temperature - Others SFP 10G...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

11182/11410
ICS-G7828-20GSFP-4GTXSFP-4XG-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 100/1000BaseSFP slots, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 4 10GbE SFP+...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

61743/63003
AWK-3121-SSC-EU-T
IEEE802.11a/b/g Wireless AP/Bridge/Client, Single mode with SC connector, EU band, -40 to 75°C - Wireless Access point Industrial in-door AP 802.11a/b...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6205/6332
Moxa-Turbo-Ring-Demo-Kit-w-Products
Moxa Turbo Ring Demo Kit including EDS-P510x2,EDS-G205A-4PoEx1,AWK-3121x1,VPort06x1,DR-75-48x1,cables,demo box x1, and suitcasex1 - Others Accessories...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

22806/23271
ICS-G7526-20GSFP-4GTXSFP-2XG-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 100/1000BaseSFP slots, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 2 10GbE SFP+...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

46233/47177
ICS-G7526-8GSFP-4GTXSFP-2XG-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 12 10/100/1000BaseT(X) ports, 8 100/1000BaseSFP slots, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

46233/47177
AWK-3121-SSC-EU
IEEE802.11a/b/g Wireless AP/Bridge/Client, single mode with SC connector, EU band, 0 to 60°C - Wireless Access point Industrial in-door AP 802.11a/b/g...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

5515/5628
ICS-G7828-4GTXSFP-4XG-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 10/100/1000BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 4 10GbE ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

61743/63003
IM-G7000-4GSFP
Gigabit Ethernet interface module with 4 100/1000BaseSFP slots, 0 to 60°C operating temperature - Core switch ICS-Module Giga-SFP...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3479/3550
ICS-G7528-4GTXSFP-4XG-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 10/100/1000BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 4 10GbE ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

57795/58974
AWK-3121-EU-T
IEEE802.11a/b/g Wireless AP/Bridge/Client, EU band, -40 to 75°C - Wireless Access point-Industrial in-door AP-802.11a/b/g...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3838/3916
ICS-G7526-4GTXSFP-2XG-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 10/100/1000BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 2 10GbE ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

46233/47177
ICS-G7752-4XG-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 12 slots for 4-port 10/100/1000BaseT(X) module or 4-port 100/1000BaseSFP slot module and 4 10GbE SPF...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

78721/80328
ICS-G7828-8GSFP-4GTXSFP-4XG-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 12 10/100/1000BaseT(X) ports, 8 100/1000BaseSFP slots, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

61743/63003
ICS-G7848-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 12 slots for 4-port 10/100/1000BaseT(X) module or 4-port 100/1000BaseSFP slot module, 2 isolated pow...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

56642/57798
IM-G7000-4GTX
Gigabit Ethernet interface module with 4 10/100/1000BaseT(X) ports, RJ45 connectors, 0 to 60°C operating temperature - Core switch ICS-Module Giga-TP...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3479/3550
EDS-518A-MM-ST
Industrial Gigabit Managed Ethernet Switch with 14 10/100BaseT(X) ports, 2 multi mode 100BaseFX ports, ST connector, and 2 combo 10/100/1000BaseT(X) /...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

9802/10002
ICS-G7826-4GTXSFP-2XG-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 10/100/1000BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 2 10GbE ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

50189/51213
ICS-G7748-HV-HV
Full Gigabit modular managed Ethernet switch system with 12 slots for 4-port Gigabit Ethernet interface modules, 2 isolated power supplies (85 to 264 ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

50844/51882
ICS-G7750-2XG-HV-HV
Full Gigabit modular managed Ethernet switch system with 2 10GbE SFP+ slots, 12 slots for 4-port Gigabit Ethernet interface modules, 2 isolated power ...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

67810/69194
AWK-3121-M12-EU
IEEE802.11a/b/g Wireless AP/Bridge/Client, M12 connector, QMA connector, EU band, 0 to 60°C - Wireless Access point Industrial in-door AP 802.11a/b/g...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

3638/3712
AWK-3121-M12-EU-T
IEEE802.11a/b/g Wireless AP/Bridge/Client, M12 connector, QMA connector, EU band, -40 to 75°C - Wireless Access point Industrial in-door AP 802.11a/b/...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

4273/4360
IKS-G6524-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 100/1000BaseSFP slots and 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports, 2 isolated p...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

19500/19898
ICS-G7850-2XG-HV-HV
Layer 3 full Gigabit modular managed Ethernet switch system with 2 10GbE SFP+ slots, 12 slots for 4-port Gigabit Ethernet interface modules, 2 isolate...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

73609/75111
ICS-G7852-4XG-HV-HV
Layer 3 full Gigabit modular managed Ethernet switch system with 4 10GbE SFP+ slots, 12 slots for 4-port Gigabit Ethernet interface modules, 2 isolate...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

90575/92423
AWK-3131-EU-T
IEEE802.11a/g/b/n AP/Bridge/AP Client, EU band, -40 to 75°C - Wireless Access point Industrial in-door AP 802.11n...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

7103/7248
AWK-3131-M12-EU-T
IEEE802.11a/b/g/n Wireless AP/Bridge/Client, M12/QMA connectors, EU band, -40 to 75°C - Wireless Access point Industrial in-door AP 802.11n...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

7931/8093
AWK-4121-EU-T
IEEE802.11a/b/g IP68 Wireless AP/Bridge/Client, -40 to 75°C, Euro band - Wireless Access point-Industrial out-door AP-802.11a/b/g...
חמש שנים אחריות - הזמנה מיוחדת

6350/6480

שאלות נפוצות ותשובות:

שאלה

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

תשובה

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

שאלה

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

תשובה

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

שאלה

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

תשובה

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

שאלה

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

תשובה

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 19091 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

שאלה

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

תשובה

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

שאלה

כמה עולה משלוח ?

תשובה

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

שאלה

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

תשובה

לחצו פה

שאלה

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

תשובה

התקנון נמצא פה

 

 


ניווט באתר:
דף הבית
כתובת וטלפון
פתח כרטיס לקוח
תקנון ושרות לקוחות
עגלת קניות שלי
משלוחים,תשלום ותצוגה בפלונטר
שרותים ללקוחות פעילים:
עדכן כתובת דואל ללקוח קיים
מערכת תזכורת שם משתמש וסיסמא
מעקב הזמנות
תוספות:
הורד קובץ רקע שלנו
הפוך את פלונטר לדף הבית
סיור וירטואלי
מוזאון
תוכנית תגמול לאתרים
Plonter Mobile
מערכת הרכבת מחשב
המחשבים המוכנים שלנו
טכנולוגיות:
Powered by a Mac OS X Server
Powered by a WebDNA Software

המחירים באתר מוצגים בשקלים שלמים כתוצאה מעיגול המחיר. במקרים נדירים תיתכן אי התאמה כתוצאה מהעיגול. אתכם הסליחה

כל הסימנים המסחריים הרשומים באתר שייכים לחברות המיצרות את המוצרים הללו
All names mentions that are not products of plonter are trademarks of the relevant mentioned companies

Plonter @ D-Link Partner Program  Plonter @ ASUS Partner Program  Plonter @ MyWD Partner Program  Plonter @ HP Partner Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Intel Partner Program  Plonter @ CISCO Partner Program