האתר בשיפוצים. יתכנו דפים עקומים. בסוף יהיה מעולה
NVIDIA GTX 1070 1080 Prepare For Battle
פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
We Accept Bitcoin KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC
D-Link   D-Link   D-Link   D-Link  
I

D-Link
מוצרי D-Link לפי מדפים באתר

אבטחת מידע
Firewall Appliance
אופטית
מתאם אופטי
Media Converters
כבלים ומחברים
10GbE כבלי
כרטיסים
כרטיסי Fiber
Gigabit כרטיסי
PCI LAN כרטיסי
USB to Ethernet
מכשירי NVR
NVR
מערכות איחסון נתונים NAS
NAS Desktop
מצלמות CCTV
מצלמות כיפה
מצלמות CCTV
רכזות ומתגים
מתגים
מתגים מנוהלים
מתגי ג'יגה
מתגי 10GbE
VPN Router - Wired
רשתות על תשתית רשת החשמל
מתאם למחשב שולחני
תקשורת אל חוטית
אנטנות
כבלים לאנטנות
מגדיל טווח
מודם סלולרי
נקודת גישה
נתב אלחוטי
נתב LTE
PCI to WiFi
PCIe to WiFi
USB to WiFi
VPN Router - Wireless
KVM
KVM 2 computers
KVM 4 computers
KVM 8 computers
KVM Cables
KVM Rackmount
PoE מוצרי
PoE
USB
HUB USB
VoIP מוצרי
טלפון VoIP
VoIP Gateway


2-Bay
4-Bay
5-Bay


DFL-260E
פיירוול UTM לאבטחה מושלמת לרשת הארגונית - 5 יציאות LAN, יציאת WAN, יציאת DMZ, יציאת קונסול RJ-45...
זמן אספקה 14 ימי עבודה - שלוש שנים אחריו
1738/1773

ANT24-CB06N
6M Antenna Cable (N-plug to N-jack) ...
שנה אחריות
162/165

DVG-5004S
4 FXS VoIP Gateway ...
שנתיים אחריות
885/903

DEM-302S-BXD
GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) ...
שלוש שנים אחריות
163/166

DES-1050G
48 Port Switch 10/100, 2 Gigabit ports, unmanaged ...
שלוש שנים אחריות
923/942

DCS-2210
IP Camera - PoE - Micro-SD - 7mp FullHD...
שנתיים אחריות
876/894

ANT24-1801
Antenna Gain Outdoor 18dBi Directional Yagi Ant./18dBi/ 15 ...
שנה אחריות
710/725

DGS-3120-24PC
24 Port Switch Gigabit (24X PoE) 4x SFP/Giga ports + 2 x phy. Stack ports, L2/L3 managed ...
אחריות לכל החיים
5348/5457

DCS-6004L
HD PoE Mini Dome Cloud IP Camera...
שנה אחריות
867/885

DGS-3620-28SC
24-port Gigabit Switch - SFP 4x SFP/Gigabit ports + 4x 10G SFP+ Stack/uplink ports, Multicast, OSPF/BGP/VRRF - xStack D...
אחריות לכל החיים
11825/12066

DES-3550
48-port Switch 10/100 + 2x Combo SFP/Gigabit ports, Full L2+ advanced Managed ...
אחריות לכל החיים
2904/2963

DCS-6210
IP Camera - OUTDOOR - 7MP FullHD - DOME - Cmos, H.264, Day/Night IR 5M, Vandal proof, IP 68, PoE ONVIF...
שנתיים אחריות
1367/1395

KVM-221
KVM-221 2-Port USB VGA KVM Switch with Audio Support...
שנה אחריות
148/151

DGS-1024D
24-Port Gigabit Unmanaged Desktop/Rackmount Switch...
שלוש שנים אחריות
506/516

ANT24-0802C
Antenna Gain Indoor 8dBi Omni-directional 8dBi/360 ...
שנה אחריות
70/71

DES-1005P
5 Port Switch 10/100 (1x PoE) (15.6W), unmanaged, Metal ...
שלוש שנים אחריות
210/214

DXS-1210-10TS
8-Port 10GBASE-T (10GB) Web Smart Switch and 2-port SFP...
אחריות לכל החיים
4343/4432

DWA-582
Wireless AC1200 Dual Band PCIe Desktop Adapter PCIe x1 (PCI Express) - DWA-582/A1A...
שנתיים אחריות
137/140

DGS-3120-48PC
48 Port Switch (48X PoE) 4 x SFP/Gigabit ports + 2 x phy. Stack ports, L2/L3 managed ...
אחריות לכל החיים
8324/8494

DES-1024A
24 Port Switch 10/100 unmanaged - Metalic...
שלוש שנים אחריות
231/236

DGE-560T
PCIe x1 Network Adapter Advanced Managed Gigabit...
שנתיים אחריות
90/92

DGS-3120-48TC
48 Port Gigabit Switch - 4x SFP/Gigabit ports + phy. Stack ports upto 40Gbps, SD CARD, L2/L3 managed - xStack Series...
אחריות לכל החיים
5101/5205

DFE-551FX
PCI Network Adapter Dual Lan Card 10/100 PCI FIBER (SC) - Up to 2KM to Switch , Vlan, Flow Control...
שנתיים אחריות
317/323

DEM-310GT
GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) ...
שלוש שנים אחריות
211/215

ANT24-CB03N
3M Antenna Cable (N-plug to N-jack) HDF-400 Low Loss Specification...
שנה אחריות
127/130

DMC-300SC
100BaseTX to 100BaseFX Media Converter with SC Fibre Connector (Multimode 1300nm) - up to 2km ...
שנתיים אחריות
256/261

DCS-6112
IP Camera - Dome - 2MP FullHD 1/2.7 inch Cmos, H.264, 0.12 lux fixed F1.5 lense, PoE, Micro SD...
שנתיים אחריות
1229/1254

DWA-137
WirelessN 300Mb USB Adapter with 5dbi Gain Antenna...
שנתיים אחריות
65/66

DPH-400S
D-link DPH-400S, VoIP Phone, Support SIP v.2 (RFC3621)...
שנה אחריות
368/375

KVM-440
KVM COMBO Switch 8 Port PS/2 + USB Rackmount ...
שנתיים אחריות
852/869

DVG-5008SG
8 FXS VoIP Gateway ...
שנה אחריות
1524/1555

ANT24-1800
Antenna Gain Outdoor 18dBi Directional Panel Ant./18dBi/ 15 ...
שנה אחריות
663/677

DGS-1100-16
D-Link 16 Port Gigabit L2 Easy smart metal case 19 Rackmount KIT...
שנתיים אחריות
533/544

DWL-P50
D-Link Power over Ethernet (PoE) Adapter (For non POE products)...
שנה אחריות
135/138

KVM-401
1.8m KVM COMBO cable PS/2 + USB + VGA...
שנה אחריות
71/72

DXS-1210-12TC
12-Port 10GBASE-T (10GB) Web Smart Switch including 2 SFP+ ports and 2 10GBASE-T/SFP+ combo ports ...
אחריות לכל החיים
5901/6021

DES-1210-28
24 Port Switch 10/100 + 2x Gigabit ports + 2x Combo SFP/Gigabit ports, L2 managed ...
אחריות לכל החיים
818/835

DPE-301GI
Gigabit PoE Injector (32W)...
שנתיים אחריות
111/113

DGS-1500-28P
28 Port Switch Gigabit (24x PoE) + 4x SFP ports, L2 managed + S. routing + V. Stacking - SmartPro Series...
אחריות לכל החיים
2852/2910

DKVM-4U
4 Port KVM Switch Digital USB...
שנה אחריות
231/236

ANT24-0802
Antenna Gain Indoor 8dBi Omni-directional 8dBi/360 ...
שנה אחריות
116/118

DGS-1100-08P
8-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch (8 x PoE ports, fanless) - 8X PoE ports - total 64W...
אחריות לכל החיים
496/506

DGS-3000-10TC
Switch 8-port 10/100/1000 + 2 Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 ...

1043/1064

DES-3200-10
8-port Switch 10/100 + 2x Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 Managed ...
אחריות לכל החיים
803/819

KVM-140
8 Port KVM Switch Digital PS/2 ...
שנה אחריות
450/459

DGS-1024A
24 Port Switch Gigabit unmanaged ...
שלוש שנים אחריות
465/474

DNS-327L
2-Bay NAS 3.5 inch SATA, RAID 0/1, Gigabit LAN, USB3.0, E-mail Alerts MyDlink Cloud Services...
שנה אחריות
811/828

DGS-1210-28
24 Port Switch Gigabit + 4x Combo SFP/Gigabit ports, L2 managed ...
אחריות לכל החיים
811/828

DNS-722-4
2 Bay NVR (Network Video Recorder) for D-Link IPCAMs...
שנה אחריות
880/898

DGS-3200-16
16 Port Gigabit Switch - 2x Combo SFP/Gigabit ports, L2 managed - xStack DGS-3200 Series ...
אחריות לכל החיים
2012/2053

DGE-560SX
Gigabit PCI-Express (PCIe) x4 1000BaseSX (LC) Adapter...
שנתיים אחריות
821/838

DXS-3600-32S
24-ports 10GbE Enterprise Switch - SFP+ L3 Managed, Redundant H/S PSU / Fans, OSPF/BGP included ...
אחריות לכל החיים
42895/43770

DEM-312GT2
GBIC LX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 2km, support 3.3V power) ...
שלוש שנים אחריות
668/682

DKVM-CU
2m USB VGA KVM Cable...
שנה אחריות
52/53

DEM-432XT
10GbE 10GBASE-LR SFP+ Transceiver Up to 10 km ...
שלוש שנים אחריות
1102/1125

DCS-3716
IP Camera - 3MP , SONY EXMOR lens, Day-Night, Varifocal lense, DC-Iris, PoE...
שנתיים אחריות
2689/2744

DMC-700SC
Media Converter Module 1000BASE-SX fiber to 1000BASE-T copper (up to 550 meters)...
שנתיים אחריות
430/439

DCS-6112V
IP Camera - Dome - 2MP with POE Vandal Proof ONVIF...
שנתיים אחריות
1460/1490

DPH-400SE
VoIP Phone PoE support ...
שנה אחריות
1620/1653

DCS-6111
IP Camera - Dome - 1/4 inch WDR VGA CMOS, Dual MPEG4, Day-Night, Vari-focal, 3GPP, PoE...
שנתיים אחריות
811/828

DIR-636L
Wireless N300 Gigabit MyDlink Cloud Router...
שנתיים אחריות
352/359

DGS-3612G
xStack Managed 12-Port Gigabit SFP Standalone L3 Switch, 4 Combo 1000BASE-T Ports, IPv6...
שנתיים אחריות
4405/4495

KVM-402
3m KVM COMBO cable PS/2 + USB + VGA...
שנה אחריות
109/111

ANT24-0800
Antenna Gain Outdoor 8dBi Omni-directional 8dBi/ 360 ...
שנה אחריות
326/333

DES-1008FR-PRO
8 Port Switch 7x 10/100 + 1X BASE-FX SC up to 20KM FIBER ...
שלוש שנים אחריות
357/364

ANT70-1400N
Antenna Gain Outdoor 14dBi Triple Polarization Dual-Band Outdoor Directional ...
שנה אחריות
979/999

ANT24-1202
Antenna Gain Outdoor 12dBi (Omni-directional 12dBi/ 360 ...
שנה אחריות
554/565

ANT24-2100
Antenna Gain Outdoor 21dBi Conner type (up to 10 KM) ...
שנה אחריות
1064/1086

DKVM-CB
1.8m PS/2 VGA KVM Cable - Keyboard, Video, and Mouse (KVM) cable...
שנה אחריות
61/62

DKVM-CB15
1.5m PS/2 VGA KVM Cable...
שנה אחריות
48/49

DES-1008A
8 Port Switch 10/100 unmanaged ...
שלוש שנים אחריות
47/48

DES-1210-08P
5 Port Switch 10/100 (1x PoE) (15.6W), unmanaged, Metal ...
אחריות לכל החיים
905/923

DKVM-CB3
3m PS/2 VGA KVM Cable...
שנה אחריות
74/75

DXS-1210-12SC
10-Port 10GBASE-T (10GB) Web Smart Switch 10-port SFP+ and 2-port 10GBASE-T/SFP...
אחריות לכל החיים
4343/4432

DGS-1510-28X
Gigabit Stackable SmartPro Switches with 10G Uplinks...
אחריות לכל החיים - הזמנה מיוחדת
1599/1632

DKVM-4K
4 Port KVM Switch Digital PS/2 ...
שנה אחריות
142/145

DKVM-IPCB
KVM Cable For DKVM-IP8...
שנה אחריות
75/77

DSL-G225
Wireless 300N VDSL2 Modem/router with 4 x 10/100 LAN...
שנתיים אחריות
205/209

DES-3200-28P
24 Port Switch 10/100 (24x PoE) + 2x Gigabit ports + 2 Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 Managed ...
אחריות לכל החיים
2295/2342

KVM-121
2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support...
שנה אחריות
106/108

ANT24-ODU3M
1M Antenna Cable Low loss cable (N-plug to N-jack) LMR400...
שנה אחריות
142/145

ANT24-1600N
Antenna Gain Outdoor 16-17dBi Dual Polarization 2.4G Outdoor Directional ...
שנה אחריות
774/790

ANT24-1200
Antenna Gain Outdoor 12dBi (Directional Yagi Ant./12dBi/ 80 ...
שנה אחריות
355/362

ANT24-0502
Antenna Gain Indoor 5dBi Omni-directional 5dBi/360 ...
שנה אחריות
52/53

DGE-528T
PCI Network Adapter GIGABIT Lan...
שנתיים אחריות
35/36

DUB-1342
4 Port SuperSpeed USB3.0 Hub and Card reader - External power adapter included...
שנה אחריות
219/223

DES-3200-28
24-port Switch 10/100 + 2z Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 Managed ...
אחריות לכל החיים
1276/1302

DFE-520TX
10-100 Base-T PCI network card - Full Duplex - Realtek chipset...
שנתיים אחריות
24/24

DES-3852
48-Port Switch 10/100 + 2x Gigabit ports + 2z Combo SFP/Gigabit ports, Full L3 Managed ...
אחריות לכל החיים
5049/5152

DKVM-CBC
1.8m PS/2 VGA KVM Cable...
שנה אחריות
62/63

DGS-1100-06-ME
6 Port Switch Gigabit L2 Easy smart, 5X Base-T + 1X SFP Metro CPE ...
אחריות לכל החיים
338/345

ANT24-CB09N
9M Antenna Cable (N-plug to N-jack) ...
שנה אחריות
187/191

DGS-1210-20
16 Port Switch Gigabit + 4x Combo SFP/Gigabit ports, L2 managed ...
אחריות לכל החיים
719/734

DGE-550SX
PCI Network Adapter Fiber 1000BASE-SX...
שנתיים אחריות
533/544

DGS-1500-52
48 Port Gigabit Switch + 4x SFP ports, L2 managed + S. routing + V. stacking - SmartPro Series...
אחריות לכל החיים
2365/2413

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 19166 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...