CISCO Now!
פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
We Accept Bitcoin KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC
D-Link D-Link D-Link D-Link I

D-Link
מוצרי D-Link לפי מדפים באתר

אבטחת מידע
Firewall Appliance
אופטית
מתאם אופטי
Media Converters
כבלים ומחברים
10GbE כבלי
כרטיסים
כרטיסי Fiber
Gigabit כרטיסי
PCI LAN כרטיסי
USB to Ethernet
מודמים
מודם פנימי
מכשירי NVR
NVR
מערכות איחסון נתונים NAS
NAS Desktop
מצלמות CCTV
מצלמות CCTV
רכזות ומתגים
מתגים
מתגים מנוהלים
מתגי ג'יגה
מתגי 10GbE
VPN Router - Wired
תקשורת אל חוטית
אנטנות
כבלים לאנטנות
מגדיל טווח
מודם סלולרי
נקודת גישה
נתב אלחוטי
נתב LTE
PCI to WiFi
PCIe to WiFi
USB to WiFi
VPN Router - Wireless
KVM
KVM 2 computers
KVM 4 computers
KVM 8 computers
KVM Cables
KVM Rackmount
PoE מוצרי
PoE
USB
HUB USB
VoIP מוצרי
טלפון VoIP
VoIP Gateway


2-Bay
4-Bay
5-Bay


.
DVG-5008SG
8 FXS VoIP Gateway ...
שנה אחריות

1501/1532
ANT24-1202
Antenna Gain Outdoor 12dBi (Omni-directional 12dBi/ 360 ...
שנה אחריות

546/557
DCS-6004L
HD PoE Mini Dome Cloud IP Camera...
שנה אחריות

854/871
DCS-6113V
IP Camera - Dome - 7MP FullHD - Day/Night IR 10M Vandal Proof ONVIF...
שנתיים אחריות

1874/1912
DKVM-CB15
1.5m PS/2 VGA KVM Cable...
שנה אחריות

47/48
ANT24-CB09N
9M Antenna Cable (N-plug to N-jack) ...
שנה אחריות

185/189
DKVM-4K
4 Port KVM Switch Digital PS/2 ...
שנה אחריות

141/144
ANT24-CB03N
3M Antenna Cable (N-plug to N-jack) HDF-400 Low Loss Specification...
שנה אחריות

124/127
DEM-311GT
GBIC SX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 550m, support 3.3V power) ...
שלוש שנים אחריות

144/147
KVM-221
KVM-221 2-Port USB VGA KVM Switch with Audio Support...
שנה אחריות

145/148
KVM-140
8 Port KVM Switch Digital PS/2 ...
שנה אחריות

443/452
ANT24-1800
Antenna Gain Outdoor 18dBi Directional Panel Ant./18dBi/ 15 ...
שנה אחריות

654/667
DWA-137
WirelessN 300Mb USB Adapter with 5dbi Gain Antenna...
שנתיים אחריות

63/64
DGE-550SX
PCI Network Adapter Fiber 1000BASE-SX...
שנתיים אחריות

526/537
DES-1210-52
48 Port Switch 10/100 + 2x Gigabit ports + 2 Combo SFP/Gigabit ports, L2 managed ...
אחריות לכל החיים

1188/1212
DES-1026G
24 Port Switch 10/100, 2 Gigabit uplink ports, unmanaged - Metalic...
שלוש שנים אחריות

416/425
DVS-310-1
Single Channel NVR H.264 Encoder with POE support ...
שנתיים אחריות

972/992
ANT24-0502
Antenna Gain Indoor 5dBi Omni-directional 5dBi/360 ...
שנה אחריות

51/52
KVM-440
KVM COMBO Switch 8 Port PS/2 + USB Rackmount ...
שנתיים אחריות

839/856
ANT24-0802
Antenna Gain Indoor 8dBi Omni-directional 8dBi/360 ...
שנה אחריות

114/116
DGS-1024D
24-Port Gigabit Unmanaged Desktop/Rackmount Switch...
שלוש שנים אחריות

498/508
ANT24-1801
Antenna Gain Outdoor 18dBi Directional Yagi Ant./18dBi/ 15 ...
שנה אחריות

699/713
DKVM-CU
2m USB VGA KVM Cable...
שנה אחריות

52/53
DVG-N5402SP-2S1U
Wireless N Router VoIP Gateway 2*FXS + USB port...
שנתיים אחריות

224/229
ANT24-2100
Antenna Gain Outdoor 21dBi Conner type (up to 10 KM) ...
שנה אחריות

1048/1069
DES-1050G
48 Port Switch 10/100, 2 Gigabit ports, unmanaged ...
שלוש שנים אחריות

909/928
ANT24-CB06N
6M Antenna Cable (N-plug to N-jack) ...
שנה אחריות

159/162
DES-1024A
24 Port Switch 10/100 unmanaged - Metalic...
שלוש שנים אחריות

228/233
KVM-450
KVM COMBO Switch 16 Port PS/2 + USB Rackmount ...
שנתיים אחריות

1758/1794
DFE-520TX
10-100 Base-T PCI network card - Full Duplex - Realtek chipset...
שנתיים אחריות

24/24
DGE-528T
PCI Network Adapter GIGABIT Lan...
שנתיים אחריות

35/36
DGS-1024A
24 Port Switch Gigabit unmanaged ...
שלוש שנים אחריות

457/466
DES-3200-10
8-port Switch 10/100 + 2x Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 Managed ...
אחריות לכל החיים

791/807
DKVM-CB5
5m PS/2 VGA KVM Cable...
שנה אחריות

87/89
DPH-150S
DPH-150S Broadband internet IP phone - VoIP...
שנה אחריות

242/247
DNS-722-4
2 Bay NVR (Network Video Recorder) for D-Link IPCAMs...
שנה אחריות

869/887
DPH-150SE
VoIP Phone with PoE support - Gigabit LAN...
שנה אחריות

291/297
DGS-1100-16
D-Link 16 Port Gigabit L2 Easy smart metal case 19 Rackmount KIT...
שנתיים אחריות

526/537
DES-1005P
5 Port Switch 10/100 (1x PoE) (15.6W), unmanaged, Metal ...
שלוש שנים אחריות

206/210
DEM-211
GBIC LC MULTI-MODE FIBER Transceiver ...
שלוש שנים אחריות

126/129
DPH-400SE
VoIP Phone PoE support ...
שנה אחריות

1753/1789
DEM-302S-BXU
GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) ...
שלוש שנים אחריות

155/158
DCS-3716
IP Camera - 3MP , SONY EXMOR lens, Day-Night, Varifocal lense, DC-Iris, PoE...
שנתיים אחריות

2650/2704
DEM-410X
10GbE 10-Gigabit XFP Module for DGS-3600 Series ...
שלוש שנים אחריות

2851/2909
KVM-121
2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support...
שנה אחריות

105/107
DMC-810SC
Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) ...
שנתיים אחריות

667/681
DCS-6112V
IP Camera - Dome - 2MP with POE Vandal Proof ONVIF...
שנתיים אחריות

1441/1470
DCS-2210
IP Camera - PoE - Micro-SD - 7mp FullHD...
שנתיים אחריות

864/882
DPH-400S
D-link DPH-400S, VoIP Phone, Support SIP v.2 (RFC3621)...
שנה אחריות

361/368

שאלות נפוצות ותשובות:

שאלה

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

תשובה

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

שאלה

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

תשובה

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

שאלה

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

תשובה

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

שאלה

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

תשובה

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 19206 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

שאלה

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

תשובה

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

שאלה

כמה עולה משלוח ?

תשובה

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

שאלה

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

תשובה

לחצו פה

שאלה

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

תשובה

התקנון נמצא פה

 

 


ניווט באתר:
דף הבית
כתובת וטלפון
פתח כרטיס לקוח
תקנון ושרות לקוחות
עגלת קניות שלי
משלוחים,תשלום ותצוגה בפלונטר
שרותים ללקוחות פעילים:
עדכן כתובת דואל ללקוח קיים
מערכת תזכורת שם משתמש וסיסמא
מעקב הזמנות
תוספות:
הורד קובץ רקע שלנו
הפוך את פלונטר לדף הבית
סיור וירטואלי
מוזאון
תוכנית תגמול לאתרים
Plonter Mobile
מערכת הרכבת מחשב
המחשבים המוכנים שלנו
טכנולוגיות:
Powered by a Mac OS X Server
Powered by a WebDNA Software

המחירים באתר מוצגים בשקלים שלמים כתוצאה מעיגול המחיר. במקרים נדירים תיתכן אי התאמה כתוצאה מהעיגול. אתכם הסליחה

כל הסימנים המסחריים הרשומים באתר שייכים לחברות המיצרות את המוצרים הללו
All names mentions that are not products of plonter are trademarks of the relevant mentioned companies

Plonter @ D-Link Partner Program  Plonter @ ASUS Partner Program  Plonter @ MyWD Partner Program  Plonter @ HP Partner Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Intel Partner Program  Plonter @ CISCO Partner Program