פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
מבצעים שרצים כרגע באתר וחשוב לשים לב ולנצל:
Cisco   Cisco   Cisco   Cisco  
I

Cisco
מוצרי Cisco לפי מדפים באתר

אבטחת מידע
Firewall Appliance
אופטית
מתאם אופטי
כבלים ומחברים
תקשורת בין מחשבים
כרטיסים
כרטיסי Fiber
רכזות ומתגים
מתגים מנוהלים
מתגי ג'יגה
VPN Router - Wired
תקשורת אל חוטית
נקודת גישה
נתב אלחוטי
VPN Router - Wireless
PoE מוצרי
PoE
VoIP מוצרי
טלפון VoIP
Cisco מוצרים שונים
Cisco מרכזיות
VoIP Gateway




WAP131-E-K9-EU
Cisco WAP131 Wireless-N Dual Radio Access Point with PoE...
שלוש שנים אחריות
318/324

SG300-28MP-K9
SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch ...
שלוש שנות אחריות
3173/3238

SG300-52MP-K9
Cisco Small Business 52-Port Managed Gigabit Max Switch...
שלוש שנות אחריות
6019/6142

SG110-24
24-Port Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות
526/537

SG220-50-K9
50-Port Gigabit Smart Plus Switch...
שלוש שנות אחריות
1689/1723

SG220-50P-K9
Cisco SG220-50P 50-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch...
שלוש שנות אחריות
3203/3268

SG110D-08
8-Port Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות
144/147

SG300-52P-K9
Cisco Small Business 52-Port Managed Gigabit Switch w/ 2x Gigabit/SFP Combo and 50 PoE Ports (375W) - SG300-52P-K9-EU...
שלוש שנות אחריות
4941/5042

SG110-16
16-Port Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות
408/416

SG110D-08HP
8-Port PoE Gigabit Switch - 32W - 4 POE ports...
שלוש שנים אחריות
382/390

SG220-26P-K9
Cisco SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch...
שלוש שנות אחריות
1684/1718

SG300-28PP-K9
SG300-28MP 28-port Gigabit PoE+ Managed Switch...
שלוש שנות אחריות
2304/2351

WAP121-E-K9-EU
Cisco WAP121 Wireless-N Access Point with Single Point Setup...
שלוש שנים אחריות
238/243

SG110D-05
5-Port Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות
134/137

SG300-10PP-K9
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch...
שלוש שנות אחריות
913/932

SG220-26-K9
26-Port Gigabit Smart Plus Switch...
שלוש שנות אחריות
939/958

SG300-10MPP-K9
SG300-10PP 10-port Gigabit Max PoE+ Managed Switch...
שלוש שנות אחריות
1386/1414

SG110-16HP
16-Port PoE Gigabit Switch (64 watts, 8 PoE Ports)...
שלוש שנים אחריות
869/887

SG110-24HP
24-Port PoE Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות
1365/1393

WAP150-E-K9-EU
Wireless-AC/N AC1200 Dual Radio Access Point with PoE - PSU Included - Landing Page for connected users...
שלוש שנים אחריות
462/471

SRW2024-K9
Cisco SG 300-28 26-Port Gigabit Managed Switch w/ 2x Gigabit/SFP Combo Uplinks - SRW2024-K9-EU...
שלוש שנות אחריות
1344/1371

SPA122-ATA
Cisco SPA122 ATA with Router (Same as the SPA2102) - ...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר
250/255

SFP-10G-SR
SFP-10G-SR= - 10GBASE-SR SFP Module ...
שנה אחריות
1841/1879

SRW2048-K9
Cisco SG 300-52 50-Port Managed Gigabit Switch w/ 2x Gigabit Ethernet Combo Ports SRW2048-K9-UK...
שנתיים אחריות
2374/2422

CISCO-1941
CISCO-1941 router...

3419/3489

PA100
Cisco PA100 Power Supply for Small Business VoIP - 5V/2A...
שנה אחריות
99/101

CP-8861-3PCC-K9
Cisco IP Phone 8861 - Black - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) - CP-8861-3PCC-K9=...
הזמנה מיוחדת 4-6 שבועות - שנה אחריות
1472/1502

RV325-K9-G5
Dual Gigabit WAN VPN Router...

732/747

SLM2008T
SG200-08 Linksys by Cisco SLM2008T 8-Port Smart Gigabit Ethernet Switch W/ PoE-PD...
שלוש שנות אחריות
348/355

C891F-K9
Cisco C891F Integrated Services Router - small business branch router, 1 SFP, 4 POE, security, wireless controller, AVC,...
הזמנה מיוחדת 14 ימי עבודה
3151/3215

SG350X-48-K9-EU
Cisco SG350X-48P 48-Port Gigabit PoE Stackable Managed Switch...
הזמנה מיוחדת - 21 ימי עבודה
4049/4132

WS-X4748-RJ45V-PLUS-E_
WS-X4748-RJ45V+E= - Catalyst 4500E 48-Port PoE 802.3at 10/100/1000(RJ45)...
הזמנה מיוחדת - 30 ימי עבודה
17553/17911

AIR-AP1832I-I-K9C
Cisco Aironet 1832I standalone AP I regulatory domain - with Mobility Express...

1288/1314

SPA112
Cisco SPA112 2-Port Phone Adapter - Same as the PAP2T...
שנה אחריות
216/220

SPA502G
Cisco SPA502G VoIP Phone 1-Line, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות
478/488

C887VA-K9
Cisco 887VA Integrated Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS...

1537/1568

WS-C2960CX-8PC-L
Cisco Catalyst 2960CX 8-Port PoE+ Network Switch...
הזמנה מיוחדת - 14 ימי עבודה
3306/3373

WS-C3850-48T-L
Cisco Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base...

20101/20511

C3850-NM-4-10G
Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module...

8824/9004

SLM224PT-EU
SF 200-24P 24-Port 10/100 PoE Smart Switch ...
שנה אחריות
1465/1495

SFP-10G-LR
The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652)....
שלוש שנים אחריות
2247/2293

CAB-CONSOLE-RJ45
1.8m (6 ft.) Cisco Console Cable RJ45-to-DB9 - Cisco Original...

130/133

C2960X-24TS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite...

4622/4716

CISCO2911-K9
CISCO2911/K9 integrated services router...
שנתיים אחריות
6481/6613

WS-C2960X-24TS-L
Cisco Catalyst 2960X-24TS-L Ethernet Switch...
זמן אספקה 14 ימי עבודה
5585/5699

SG500-52P-K9-G5
Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
7839/7999

SG500-52-K9-G5
Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
5140/5245

AIR-CT2504-5-K9
2504 Wireless Controller with 5 AP Licenses...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר
3072/3135

AIR-PWRINJ5
Cisco Aironet Power Injector...

318/324

WS-C2960X-24TS-LL
Cisco Catalyst 2960X-24TS-LL Ethernet Switch...
זמן אספקה 14 ימי עבודה
4909/5009

WS-C2960X-48TS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base ...

8417/8589

SG500X-48P-K9-G5
48-Port Gig POE with 4-Port 10-Gig Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
11955/12199

SG500X-48-K9-G5
48-Port Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
8543/8717

SG500X-24P-K9-G5
24-Port Gig POE with 4-Port 10-Gig Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
6835/6974

SG500X-24-K9-G5
24-Port Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
5125/5230

SG500-28-K9-G5
Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
2729/2785

SRW2008-K9-G5
Cisco SG 300-10 8-Port Managed Gigabit Switch w/ 2x Combo mini-GBIC Ports - SRW2008-K9-G5...
שנתיים אחריות
968/988

SLM224GT
SF200-24 - 24-Port Smart Fast Ethernet Switch W/ 2 x Gigabit Ports and 2 x SFP Slots...
שנה אחריות
714/729

SRW2008MP-K9
Cisco SG 300-10MP 8-Port Managed Gigabit PoE Switch w/ 2x Combo and 8x Full PoE Ports (124W) SRW2008MP-K9-UK...
שנתיים אחריות
1787/1823

SRW2008P-K9
Cisco SG 300-10P 8-Port Managed Gigabit PoE Switch w/ 2x Combo and 8x PoE Ports (62W) SRW2008P-K9-EU...
שנתיים אחריות
1499/1530

CP-8941-K9
Cisco Unified Phone 8941, Phantom Grey, Standard Handset - 8900 Series - Comes without PSU which can be bought separatel...
שנה אחריות - זמן אספקה 30 ימי עבודה
1256/1282

CISCO881-SEC-K9
Cisco 881 Ethernet Security Router with Advanced IP Services...
שלוש שנים אחריות מוגבלת לפי תקנון סיסקו
2281/2328

GLC-T
1000BASE-T SFP - GLC-T= ...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר
1349/1377

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...