Kingston%20UV400%20SSD
פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997

מערכת הרכבת מפרט מחשב... הרכבת מחשב זעיר (נוק)... הרכבת מחשב קטן (STX)... מערכת הרכבת NAS...
מחשבים מוכללים All-In-One (AiO):  ASUS, DELL, HP, Lenovo
מחשבים ניידים (Laptops):  Alienware, ASUS, DELL, HP, Lenovo, Microsoft, MSI
We Accept Bitcoin KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC
מבצעים שרצים כרגע באתר וחשוב לשים לב ולנצל:
Cisco   Cisco   Cisco   Cisco  
I

Cisco
מוצרי Cisco לפי מדפים באתר

אבטחת מידע
Firewall Appliance
אופטית
מתאם אופטי
כבלים ומחברים
תקשורת בין מחשבים
כרטיסים
כרטיסי Fiber
רכזות ומתגים
מתגים
מתגים מנוהלים
מתגי ג'יגה
VPN Router - Wired
תקשורת אל חוטית
נקודת גישה
נתב אלחוטי
VPN Router - Wireless
PoE מוצרי
PoE
VoIP מוצרי
טלפון VoIP
Cisco מוצרים שונים
Cisco מרכזיות
VoIP Gateway




SG300-10MPP-K9
SG300-10PP 10-port Gigabit Max PoE+ Managed Switch...
שלוש שנות אחריות
1317/1344

SG300-28PP-K9
SG300-28MP 28-port Gigabit PoE+ Managed Switch...
שלוש שנות אחריות
2154/2198

SG110-24
24-Port Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
514/524

SG300-10PP-K9
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch...
שלוש שנות אחריות
854/871

WAP121-E-K9-EU
Cisco WAP121 Wireless-N Access Point with Single Point Setup...
אחריות מוגבלת לכל החיים לפי תקנון סיסקו
232/237

SG110D-08
8-Port Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
148/151

SG300-52P-K9
Cisco Small Business 52-Port Managed Gigabit Switch w/ 2x Gigabit/SFP Combo and 50 PoE Ports (375W) - SG300-52P-K9-EU...
שלוש שנות אחריות
4618/4712

SG110-16HP
16-Port PoE Gigabit Switch (64 watts, 8 PoE Ports)...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
812/829

SG110D-08HP
8-Port PoE Gigabit Switch - 32W - 4 POE ports...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
388/396

SG110-16
16-Port Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
404/412

WAP131-E-K9-EU
Cisco WAP131 Wireless-N Dual Radio Access Point with PoE...
אחריות מוגבלת לכל החיים לפי תקנון סיסקו
310/316

WAP150-E-K9-EU
Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE - PSU Included...
אחריות מוגבלת לכל החיים לפי תקנון סיסקו
448/457

SG300-28MP-K9
SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch ...
שלוש שנות אחריות
2965/3026

SG300-52MP-K9
Cisco Small Business 52-Port Managed Gigabit Max Switch...
שלוש שנות אחריות
5576/5690

SG220-50-K9
50-Port Gigabit Smart Plus Switch...

1852/1890

RV130W
The Cisco RV130W Wireless-N Multifunction VPN Router is an easy-to-use, flexible, high-performance device well suited fo...
שלוש שנים אחריות מוגבלת לפי תקנון סיסקו
453/462

SG220-26P-K9
Cisco SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch...

1861/1899

RV110W
WIreless 802.11n Router with VPN support - 2 omnidirectional 1.8 dBi gain fixed external antennas - 4 10/100 LAN ports ...
שלוש שנים אחריות מוגבלת לפי תקנון סיסקו
240/245

SG220-26-K9
26-Port Gigabit Smart Plus Switch...

1022/1043

SG350X-48-K9-EU
Cisco SG350X-48P 48-Port Gigabit PoE Stackable Managed Switch...
הזמנה מיוחדת - 21 ימי עבודה
4015/4097

WS-X4748-RJ45V-PLUS-E_
WS-X4748-RJ45V+E= - Catalyst 4500E 48-Port PoE 802.3at 10/100/1000(RJ45)...
הזמנה מיוחדת - 30 ימי עבודה
17405/17760

AIR-AP1832I-I-K9C
Cisco Aironet 1832I standalone AP I regulatory domain - with Mobility Express...

1277/1303

SG110-24HP
24-Port PoE Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
1243/1268

SG220-50P-K9
Cisco SG220-50P 50-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch...

2890/2949

SLM2008T
SG200-08 Linksys by Cisco SLM2008T 8-Port Smart Gigabit Ethernet Switch W/ PoE-PD...
שנה אחריות
379/387

SRW2024-K9
Cisco SG 300-28 26-Port Gigabit Managed Switch w/ 2x Gigabit/SFP Combo Uplinks - SRW2024-K9-EU...
שנתיים אחריות
1695/1730

PA100
Cisco PA100 Power Supply for Small Business VoIP - 5V/2A...
שנה אחריות
98/100

SG110D-05
5-Port Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
213/217

SPA112
Cisco SPA112 2-Port Phone Adapter - Same as the PAP2T...
שנה אחריות
214/218

SPA502G
Cisco SPA502G VoIP Phone 1-Line, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות
474/484

C887VA-K9
Cisco 887VA Integrated Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS...

1523/1554

WS-C2960CX-8PC-L
Cisco Catalyst 2960CX 8-Port PoE+ Network Switch...
הזמנה מיוחדת - 14 ימי עבודה
3277/3344

SF110D-16
16-Port 10/100 Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
226/231

SF110D-16HP
16-Port PoE 10/100 Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
812/829

SG100-24
24-Port Desktop Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות
739/754

SF110D-08HP
8-Port PoE 10/100 Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו
463/472

EHWIC-VA-DSL-A
Cisco Multimode VDSL2 and ADSL2/2+ High-Speed WAN Interface Card...
שנה אחריות
1979/2019

SPA122-ATA
Cisco SPA122 ATA with Router (Same as the SPA2102) - ...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר
273/279

SFP-10G-SR
SFP-10G-SR= - 10GBASE-SR SFP Module ...
שנה אחריות
2093/2136

WS-C3850-48T-L
Cisco Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base...

19930/20337

C3850-NM-4-10G
Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module...

8749/8928

SF302-08PP-K9
SF302-08PP 8-port 10/100 PoE+ Managed Switch...
שלוש שנים אחריות
1004/1024

SLM224PT-EU
SF 200-24P 24-Port 10/100 PoE Smart Switch ...
שנה אחריות
1453/1483

SPA508G
Cisco SPA508G VoIP Phone, 8 Lines, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות
565/577

SFP-10G-LR
The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652)....
שלוש שנים אחריות
2228/2273

CAB-CONSOLE-RJ45
1.8m (6 ft.) Cisco Console Cable RJ45-to-DB9 - Cisco Original...

129/132

SPA504G
Cisco SPA504G VoIP Phone, 4 Lines, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות
493/503

C2960X-24TS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite...

4583/4677

CISCO2911-K9
CISCO2911/K9 integrated services router...
שנתיים אחריות
6426/6557

WS-C2960X-24TS-L
Cisco Catalyst 2960X-24TS-L Ethernet Switch...
זמן אספקה 14 ימי עבודה
5537/5650

SPA512G
1 Line IP Phone with Display, PoE and Gigabit PC Port...
שנה אחריות
502/512

SPA514G
4 Line IP Phone with Display, PoE and Gigabit PC Port ...
שנה אחריות
570/582

SPA301-G2
Cisco SPA301-G2 1-Line VoIP Phone...
שנה אחריות
272/278

SPA500S
32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Phones...
שנה אחריות
246/251

SG500-52P-K9-G5
Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
7772/7931

SG500-52-K9-G5
Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
5096/5200

AIR-CT2504-5-K9
2504 Wireless Controller with 5 AP Licenses...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר
3047/3109

SPA525G2
Cisco SPA525G2 5-Line Wireless VoIP Phone w/ Colour Display, Bluetooth and PoE Support...
שנה אחריות
957/977

SPA509G
Cisco SPA509G VoIP Phone, 12-Line, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות
618/631

MGBT1
Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver...
שנה אחריות
519/530

WS-C2960CG-8TC-L
Catalyst 2960C Switch 8 GE, 2 x Dual Uplink, LAN Base...

2645/2699

CP-7931G
Cisco Unified IP Phone 7931G PoE (Not including Optional Power Supply)...
הזמנה מיוחדת - 14 ימי עבודה - שנה אחריות
911/930

AIR-SAP1602E-I-K9
Cisco Aironet 1600 Series Access Points with AIR-ANT2524DB-R Antenna kit...

3520/3592

AIR-PWRINJ5
Cisco Aironet Power Injector...

316/322

WS-C3750X-48T-S
Catalyst 3750X 48 Port Data IP Base ...
מחיר לפי דרישה
26761/27307

WS-C3560CG-8PC-S
Catalyst 3560C Switch 8 GE PoE(+), 2 x Dual Uplink, IP Base ...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר
4480/4571

WS-C3560V2-24PS-S
Catalyst 3560V2 24 10/100 PoE + 2 SFP + IPB (Standard) Image ...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר
9469/9662

WS-C2960G-8TC-L
Catalyst 2960 7 10/100/1000 + 1 T/SFP LAN Base...

3656/3731

WS-C2960X-24TS-LL
Cisco Catalyst 2960X-24TS-LL Ethernet Switch...
זמן אספקה 14 ימי עבודה
4868/4967

SRW208P-K9
Linksys by Cisco SRW208P 8-Port Layer 2 Managed Ethernet Switch w/ 62W PoE...
שנתיים אחריות
1096/1118

WS-C2960S-24TS-L
Catalyst 2960S 24 GigE, 4 x SFP LAN Base...

6340/6469

WS-C2960G-48TC-L
Catalyst 2960 48 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image...

6144/6269

WS-C3560X-48T-L
Catalyst 3560X 48 Port PoE LAN Base...

16875/17219

WS-C2960X-48TS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base ...

8346/8516

RV180W-K9-G5
Wireless VPN Router with Gigabit ports...
שנה אחריות
711/726

SG500X-48P-K9-G5
48-Port Gig POE with 4-Port 10-Gig Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
11854/12096

SG500X-48-K9-G5
48-Port Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
8470/8643

SG500X-24P-K9-G5
24-Port Gig POE with 4-Port 10-Gig Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
6777/6915

SG500X-24-K9-G5
24-Port Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
5082/5186

SG500-28P-K9-G5
Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
3630/3704

SG500-28-K9-G5
Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות
2706/2761

SF500-48P-K9-G5
48-port 10/100 POE Stackable Managed Switch w/Gig Uplinks ...
שנה אחריות
5500/5612

SF500-48-K9-G5
48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks ...
שנה אחריות
2729/2785

SF500-24P-K9-G5
24-port 10/100 POE Stackable Managed Switch w/Gig Uplinks ...
שנה אחריות
2531/2583

SF500-24-K9-G5
24-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks ...
שנה אחריות
1600/1633

SPA8000-G5
Cisco SPA8000 8-port IP Telephony Gateway...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר
968/988

SRW2008-K9-G5
Cisco SG 300-10 8-Port Managed Gigabit Switch w/ 2x Combo mini-GBIC Ports - SRW2008-K9-G5...
שנתיים אחריות
960/980

SPA303-G2
Cisco SPA303-G2 3-Line VoIP Phone w/ LCD Display and Built-in 2-Port Switch...
שנה אחריות
406/414

SRW2008MP-K9
Cisco SG 300-10MP 8-Port Managed Gigabit PoE Switch w/ 2x Combo and 8x Full PoE Ports (124W) SRW2008MP-K9-UK...
שנתיים אחריות
1772/1808

SRW2008P-K9
Cisco SG 300-10P 8-Port Managed Gigabit PoE Switch w/ 2x Combo and 8x PoE Ports (62W) SRW2008P-K9-EU...
שנתיים אחריות
1487/1517

SRW208G-K9-G5
Cisco SF 302-08 8-Port Managed Fast Ethernet Switch w/ 2x Combo mini-GBIC Ports - SRW208G-K9...
שנתיים אחריות
803/819

SLM224GT
SF200-24 - 24-Port Smart Fast Ethernet Switch W/ 2 x Gigabit Ports and 2 x SFP Slots...
שנה אחריות
709/723

SRW248G4-K9-EU
SRW248G4-K9-EU ...
שנה אחריות
2263/2309

SLM248PT-G5
SF200-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch ...
שנה אחריות
2684/2739

SLM248GT-EU
SF 200-48 48-Port 10/100 Smart Switch ...
שנה אחריות
1287/1313

SLM2048PT-EU
SG 200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch...
שנה אחריות
3772/3849

SPA301-G3
Cisco SPA301 1-Line VoIP IP Phone...
שנה אחריות
258/263

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...