WatchDogs2
פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
We Accept Bitcoin KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC
Cisco Cisco Cisco Cisco Cisco Cisco Cisco Cisco I

Cisco
מוצרי Cisco לפי מדפים באתר

.
SG110-24
24-Port Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

695/709
SG110-16
16-Port Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

519/530
RV110W
WIreless 802.11n Router with VPN support - 2 omnidirectional 1.8 dBi gain fixed external antennas - 4 10/100 LAN ports - Up to 32 wlan clients - Up t...
שלוש שנים אחריות מוגבלת לפי תקנון סיסקו

262/267
SG110D-08
8-Port Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

188/192
WAP321-E-K9-NPS
Cisco WAP321 Wireless-N Selectable-Band Access Point with PoE - Captiveportal, IPv6...
אחריות מוגבלת לכל החיים לפי תקנון סיסקו

573/585
RV130W
The Cisco RV130W Wireless-N Multifunction VPN Router is an easy-to-use, flexible, high-performance device well suited for small businesses. It deliver...
שלוש שנים אחריות מוגבלת לפי תקנון סיסקו

511/521
C887VA-K9
Cisco 887VA Integrated Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS...

1653/1687
C887VA-W-E-K9
Cisco 887VA VDSL2/ADSL2+ over POTS W/802,11n ETSI Comp - The Cisco 880 ISR provides Internet, VPN, data, and backup capability to corporate teleworker...

2431/2481
SG110D-08HP
8-Port PoE Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

610/622
RV130-K9-G5
The Cisco RV130 VPN Router is an affordable, easy-to-use device that combines high-performance network connectivity to multiple offices and remote emp...
שלוש שנים אחריות מוגבלת לפי תקנון סיסקו

504/514
WAP321-E-K9
Cisco WAP321 Wireless-N Selectable-Band Access Point with PoE and power supply - Captiveportal, IPv6...
אחריות מוגבלת לכל החיים לפי תקנון סיסקו

632/645
SG110-24HP
24-Port PoE Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

1397/1426
WS-C2960CX-8PC-L
Cisco Catalyst 2960CX 8-Port PoE+ Network Switch...
הזמנה מיוחדת - 14 ימי עבודה

3556/3629
SG100D-08
8-Port Desktop Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות

209/213
AIR-AP1702I-I-WLC
Mobility Express Bundle AP1700i-I and WLC2504 with 25 licensees and 2 Access - LAN: 2x 1000Base-T (PoE) - Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h - Transfer...

3793/3870
SF110D-08HP
8-Port PoE 10/100 Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

502/512
AIR-AP1832I-I-K9
Cisco Aironet 1832I standalone AP I regulatory domain - LAN: 1x 1000Base-T (1x PoE-PD) - Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h, simultaneous - Transfer r...

2553/2605
SG110-16HP
16-Port PoE Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

1016/1037
SG100-24
24-Port Desktop Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות

803/819
SF110D-16HP
16-Port PoE 10/100 Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

881/899
SF110D-05
5-Port 10/100 Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

110/112
SF110D-16
16-Port 10/100 Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

246/251
SG110D-05
5-Port Gigabit Switch...
אחריות לכל החיים לפי תקנון סיסקו

230/235
AIR-CAP1702I-I-K9
Cisco Aironet 1702i controller-based AP I regulatory domain - LAN: 2x 1000Base-T (PoE) - Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h - Transfer rate: 300Mbps (2...

1775/1811
EHWIC-VA-DSL-A
Cisco Multimode VDSL2 and ADSL2/2+ High-Speed WAN Interface Card...
שנה אחריות

2147/2191
PA100
Cisco PA100 Power Supply for Small Business VoIP - 5V/2A...
שנה אחריות

106/108
SPA303-G3
Cisco SPA303 3-Line VoIP Phone w/ LCD Display and Built-in 2-Port Switch...
שנה אחריות

425/434
SPA112
Cisco SPA112 2-Port Phone Adapter - Same as the PAP2T...
שנה אחריות

231/236
SPA122-ATA
Cisco SPA122 ATA with Router (Same as the SPA2102) - ...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר

297/303
WS-C3850-48T-L
Cisco Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base...

21630/22071
SFP-10G-SR
SFP-10G-SR= - 10GBASE-SR SFP Module ...
שנה אחריות

2272/2318
C3850-NM-4-10G
Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module...

9495/9689
SF302-08PP-K9
SF302-08PP 8-port 10/100 PoE+ Managed Switch...
שלוש שנים אחריות

1089/1111
SLM2008T
SG200-08 Linksys by Cisco SLM2008T 8-Port Smart Gigabit Ethernet Switch W/ PoE-PD...
שנה אחריות

534/545
SPA502G
Cisco SPA502G VoIP Phone 1-Line, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות

471/481
SLM224PT-EU
SF 200-24P 24-Port 10/100 PoE Smart Switch ...
שנה אחריות

1577/1609
SG100-16
16-Port Desktop Gigabit Switch...
שלוש שנים אחריות

657/670
SPA508G
Cisco SPA508G VoIP Phone, 8 Lines, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות

613/626
GLC-LH-SMD
The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter (Figure 1) links your switches and routers to the network. ...
שלוש שנים אחריות

1272/1298
SFP-10G-LR
The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652)....
שלוש שנים אחריות

2418/2467
CAB-CONSOLE-RJ45
1.8m (6 ft.) Cisco Console Cable RJ45-to-DB9 - Cisco Original...

140/143
SPA504G
Cisco SPA504G VoIP Phone, 4 Lines, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות

534/545
SG100D-08P
8-Port (4x PoE, 4x Non PoE) Gigabit Desktop Switch - 32W for 4x PoE Ports...
שלוש שנים אחריות

608/620
C2960X-24TS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite...

4974/5075
CISCO2911-K9
CISCO2911/K9 integrated services router...
שנתיים אחריות

6974/7116
WS-C2960X-24TS-L
Cisco Catalyst 2960X-24TS-L Ethernet Switch...
זמן אספקה 14 ימי עבודה

6009/6132
SPA301-G2
Cisco SPA301-G2 1-Line VoIP Phone...
שנה אחריות

296/302
SPA500S
32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Phones...
שנה אחריות

268/273
SPA512G
1 Line IP Phone with Display, PoE and Gigabit PC Port...
שנה אחריות

545/556
SPA514G
4 Line IP Phone with Display, PoE and Gigabit PC Port ...
שנה אחריות

618/631
SG500-52-K9-G5
Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות

5531/5644
SG500-52P-K9-G5
Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch ...
שנה אחריות

8435/8607
AIR-SAP702I-I-K9
Cisco Aironet 702i Access Point - 802.11n Standalone 702, 2x2:2SS; Int Ant; I Reg Domain...

1289/1315
AIR-SAP2602I-I-K9
Cisco Aironet 2600 Series Access Point - 802.11n Standalone 702, 2x2:2SS; Int Ant; E Reg Domain...

2747/2803
AIR-SAP1602I-I-K9
Cisco Aironet 1600 Series Access Point - 802.11a/g/n Standalone AP, Int Ant, I Reg Domain...

1750/1786
AIR-CAP2702I-I-K9
Cisco Aironet 2700 Series Access Point - 802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; I Reg Domain...

2747/2803
AIR-CAP1602E-I-K9
Cisco Aironet 1600 Series Access Point - 802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Ext Ant, I Reg Domain...

1993/2034
AIR-CT2504-5-K9
2504 Wireless Controller with 5 AP Licenses...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר

3307/3374
AIR-SAP702I-E-K9
Cisco Aironet 702i Access Point - 802.11n Standalone 702, 2x2:2SS; Int Ant; E Reg Domain...

1435/1464
AIR-CAP1602I-I-K9
Cisco Aironet 1600 Series Access Point - 802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, I Reg Domain...

1775/1811
AIR-SAP2602E-I-K9
Cisco Aironet 2600 Series Access Point - 802.11n Auto ; 3x4:3SS; Mod;Ext Ant; I Reg Domain...

2990/3051
AIR-CAP702I-I-K9
Cisco Aironet 702i Access Point - 802.11n CAP702, 2x2:2SS; Int Ant; I Reg Domain...

1289/1315
SPA525G2
Cisco SPA525G2 5-Line Wireless VoIP Phone w/ Colour Display, Bluetooth and PoE Support...
שנה אחריות

1040/1061
SPA501G
Cisco SPA501G VoIP Phone 8-Line, 2 Ethernet Ports and PoE...
שנה אחריות

379/387
SPA509G
Cisco SPA509G VoIP Phone, 12-Line, 2 Ethernet Ports, PoE and LCD Display...
שנה אחריות

671/685
SG300-28MP-K9
SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch ...
זמן אספקה 3 שבועות מהזמנה - שנתיים אחריות

4494/4586
MGBT1
Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver...
שנה אחריות

564/576
SLM2024T-EU
SG200-26 26-port Gigabit Smart Switch ...
שנה אחריות

1346/1373
WS-C2960CG-8TC-L
Catalyst 2960C Switch 8 GE, 2 x Dual Uplink, LAN Base...

2870/2929
CP-7931G
Cisco Unified IP Phone 7931G PoE (Not including Optional Power Supply)...
הזמנה מיוחדת - 14 ימי עבודה - שנה אחריות

989/1009
AIR-SAP1602E-I-K9
Cisco Aironet 1600 Series Access Points with AIR-ANT2524DB-R Antenna kit...

3821/3899
AIR-PWRINJ5
Cisco Aironet Power Injector...

342/349
WS-C3750X-48T-S
Catalyst 3750X 48 Port Data IP Base ...
מחיר לפי דרישה

29041/29634
WS-C3560CG-8PC-S
Catalyst 3560C Switch 8 GE PoE(+), 2 x Dual Uplink, IP Base ...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר

4862/4961
WS-C3560V2-24PS-S
Catalyst 3560V2 24 10/100 PoE + 2 SFP + IPB (Standard) Image ...
שנה אחריות - אין אצלנו תמיכה טכנית למוצר

10275/10485
WS-C2960G-8TC-L
Catalyst 2960 7 10/100/1000 + 1 T/SFP LAN Base...

3968/4049
WS-C2960X-24TS-LL
Cisco Catalyst 2960X-24TS-LL Ethernet Switch...
זמן אספקה 14 ימי עבודה

5282/5390
SRW208P-K9
Linksys by Cisco SRW208P 8-Port Layer 2 Managed Ethernet Switch w/ 62W PoE...
שנתיים אחריות

1189/1213
WS-C2960S-24TS-L
Catalyst 2960S 24 GigE, 4 x SFP LAN Base...

6880/7020
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX short wavelength, with DOM - The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter - The 1000BASE-SX ...
שנה אחריות

1472/1502

שאלות נפוצות ותשובות:

שאלה

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

תשובה

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

שאלה

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

תשובה

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

שאלה

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

תשובה

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

שאלה

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

תשובה

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 18962 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

שאלה

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

תשובה

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

שאלה

כמה עולה משלוח ?

תשובה

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

שאלה

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

תשובה

לחצו פה

שאלה

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

תשובה

התקנון נמצא פה

 

 


ניווט באתר:
דף הבית
כתובת וטלפון
פתח כרטיס לקוח
תקנון ושרות לקוחות
עגלת קניות שלי
משלוחים,תשלום ותצוגה בפלונטר
שרותים ללקוחות פעילים:
עדכן כתובת דואל ללקוח קיים
מערכת תזכורת שם משתמש וסיסמא
מעקב הזמנות
תוספות:
הורד קובץ רקע שלנו
הפוך את פלונטר לדף הבית
סיור וירטואלי
מוזאון
תוכנית תגמול לאתרים
Plonter Mobile
מערכת הרכבת מחשב
המחשבים המוכנים שלנו
טכנולוגיות:
Powered by a Mac OS X Server
Powered by a WebDNA Software

המחירים באתר מוצגים בשקלים שלמים כתוצאה מעיגול המחיר. במקרים נדירים תיתכן אי התאמה כתוצאה מהעיגול. אתכם הסליחה

כל הסימנים המסחריים הרשומים באתר שייכים לחברות המיצרות את המוצרים הללו
All names mentions that are not products of plonter are trademarks of the relevant mentioned companies

Plonter @ D-Link Partner Program  Plonter @ ASUS Partner Program  Plonter @ MyWD Partner Program  Plonter @ HP Partner Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Zebra Reseller Program  Plonter @ Intel Partner Program  Plonter @ CISCO Partner Program