BEZEQINT
פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
מבצעים שרצים כרגע באתר וחשוב לשים לב ולנצל:
נמצאו 14 מוצרים
1
DELL - X1008-B - Dell Networking X1008 Smart Web Managed Switch, 8x 1GbE ports - base warranty
- מידע מאתר היצרן

543/554
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
2
DELL - X1026 - Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch, 24x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports 3Y NBD
- מידע מאתר היצרן

938/957
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
3
DELL - X1008P - Dell Networking X1008P Smart Web Managed Switch, 8x 1GbE POE ports
- מידע מאתר היצרן

1259/1285
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
4
DELL - X1018P - Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE PoE and 2x 1GbE SFP ports
- מידע מאתר היצרן

2049/2091
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
5
DELL - X1052 - Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch, 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports 3Y NBD
- מידע מאתר היצרן

2064/2106
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
6
DELL - X1026P - Dell Networking X1026P Smart Web Managed Switch, 24x 1GbE PoE (up to 12x PoE+) and 2x 1GbE SFP ports
- מידע מאתר היצרן

2379/2428
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
7
DELL - X1052P - Dell Networking X1052P Smart Web Managed Switch, 48x 1GbE (24x PoE - up to 12x PoE+) 4x 10GbE SFP+
- מידע מאתר היצרן

4484/4575
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
8
DELL - N1548 - Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+
- מידע מאתר היצרן

4533/4626
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
9
DELL - X4012 - DELL Networking X4012 Smart Web Managed Switch, 12x 10GbE SFP+ ports
- מידע מאתר היצרן

6085/6209
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
10
DELL - N2024-Kit - Dell Networking N2024, L2, 24x 1GbE+ 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC with 2x Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m Reach - Kit
- מידע מאתר היצרן

6861/7001
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
11
DELL - N3024 - Dell Networking N3024 1GbE Layer 3 Switch,L3,24x1GbE,2xCombo,2x10GbE SFP+ fixed ports,Stacking,IO to PSU airflow,1xAC
- מידע מאתר היצרן

9749/9948
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
12
DELL - N3024F - Dell N3024F 1GbE Layer 3 Switch, L3, 24x1GbE SFP, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU air
- מידע מאתר היצרן

10199/10407
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
13
DELL - N3048 - Dell N3048 1GbE Layer 3 Switch, L3, 48x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports,Stacking, IO to PSU airflow, 1x AC PSU
- מידע מאתר היצרן

10333/10544
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
14
DELL - N4032 - Dell Networking N4032, 24x 10GBASE-T Fixed Ports, 1x DL-N4032T Hot Swap Modular Bay, 2x PS Include
- מידע מאתר היצרן

23811/24297
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

מתגים מנוהלים חנויות יצרן של יצרנים מובילים במדף
Cisco logo D-Link logo DELL logo Draytek logo Fortinet logo HP logo JUNIPER logo MOXA logo Trendnet logo Ubiquiti logo ZyXEL logo

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...


http://wwww.plonter.co.il/stores_word/main.tmpl?word=%5BwaGroup1data%5D