ASUS Crosshair-VI-Extreme
פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997

מערכת הרכבת מפרט מחשב... הרכבת מחשב זעיר (נוק)... הרכבת מחשב קטן (STX)... מערכת הרכבת NAS...
מחשבים מוכללים All-In-One (AiO):  ASUS, DELL, HP, Lenovo
מחשבים ניידים (Laptops):  Alienware, ASUS, DELL, HP, Lenovo, Microsoft, MSI
We Accept Bitcoin KINGSTON CONFIGURATOR BYOPC - Build your own PC/NAS/AIO/NUC
מבצעים שרצים כרגע באתר וחשוב לשים לב ולנצל:
נמצאו 10 מוצרים
1
Cisco - MFEFX1 - 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

שנה אחריות
- מידע מאתר היצרן

360/367
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
2
Cisco - MGBSX1 - LINKSYS Multimode MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver 1000 Mbps - Mini GBIC is another name of SFP, the well known small form factor pluggable transceiver. GBIC is the Gigabit Interface Converter; both of SFP and GBIC are hot swappable modules that are usually used on the switches or routers. - up to 500m

שנה אחריות
- מידע מאתר היצרן

524/535
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
3
Cisco - MGBT1 - Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

שנה אחריות
- מידע מאתר היצרן

524/535
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
4
Cisco - MFELX1 - Linksys by Cisco MFELX1 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver

שנה אחריות

683/697
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
5
Cisco - MGBLX1 - LINKSYS MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver MGBLX1

שנה אחריות
- מידע מאתר היצרן

815/832
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
6
Cisco - MGBLH1 - Linksys Singlemode MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver - Mini GBIC is another name of SFP, the well known small form factor pluggable transceiver. GBIC is the Gigabit Interface Converter; both of SFP and GBIC are hot swappable modules that are usually used on the switches or routers. - up to 40km

שנה אחריות
- מידע מאתר היצרן

1054/1075
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
7
Cisco - MGBBX1 - Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

שנה אחריות
- מידע מאתר היצרן

1160/1184
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
8
Cisco - GLC-SX-MMD - 1000BASE-SX short wavelength, with DOM - The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter - The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 μm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 μm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 μm multimode fiber cable.

שנה אחריות
- מידע מאתר היצרן

1368/1396
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
9
Cisco - EHWIC-VA-DSL-A - Cisco Multimode VDSL2 and ADSL2/2+ High-Speed WAN Interface Card

שנה אחריות
- מידע מאתר היצרן

1995/2036
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
10
Cisco - SFP-10G-SR - SFP-10G-SR= - 10GBASE-SR SFP Module

שנה אחריות

2111/2154
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

מתאם אופטי חנויות יצרן של יצרנים מובילים במדף
Cisco logo D-Link logo Dynamode logo HP logo IBM logo Intel logo JUNIPER logo Microsens logo TP-LINK logo Trendnet logo

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...


http://wwww.plonter.co.il/stores_word/main.tmpl?word=%5BwaGroup1data%5D